Manchester United je kao gost svladao Norwich s 2-1 i to pogotkom Ryana Giggsa u sudačkoj nadoknadi.

Crvene vragove u vodstvo je doveo veteran Paul Scholes već u sedmoj minuti udarcem glavom na lijep ubačaj Nanija.

Domaći vratar Ruddy u 11. minuti iskazao se fantastičnom obranom Welbeckova voleja i ostavio svoju momčad u igri, a odgovorio mu je kolega na drugoj strani De Gea u 28. minuti zaustavivši Pilkingtonov prizeman udarac.

Dobro su se držali žuti tijekom cijelog susreta usprkos činjenici što su imali mnogo kvalitetnijeg protivnika na suprotnoj strani. Nakon što je Giggsov udarac u 72. minuti zaustavila greda, Wilbraham je u 83. minuti natjerao De Geu da ponovno pokaže svoje akrobatske sposobnosti, a u idućoj minuti Holt je ljevicom pospremio loptu u sam gornji kut Unitedovih vrata na dodavanje Whitbreada i činilo se kako će domaćini uzeti zasluženi bod.

U samoj završnici glavnu je ulogu imao Ryan Giggs. U 87. minuti poslužio je Welbecka koji na liniji peterca ne uspijeva glavom pogoditi loptu, a dvije minute potom Velšanin je poslužio istog igrača u dobroj poziciji, no Ruddy je bio spreman na vratima Norwicha.

I onda, kako to obično biva, United je “ugrizao” u sudačkoj nadoknadi. Young je uputio ubačaj s desne strane, na drugoj vratnici pojavio se Giggs i pospremio loptu u mrežu pokraj nemoćnog Ruddyja za važnu pobjedu izabranika Sira Alexa Fergusona u svom 900. nastupu za klub. Bitka za naslov prvaka opet je otvorena jer gradske rivale Cityja i United dijele samo dva boda.