Autor Tema: Wigan vs Manchester United, EPL, 11.4.2012, 20:45  (Posjeta: 7654 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
Wigan vs Manchester United, EPL, 11.4.2012, 20:45
« u: Travanj 09, 2012, 00:33 »
33. kolo
DW Stadium, Wigan
Srijeda 11. Travnja 2012
20:45h

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
Odg: Wigan vs Manchester United, EPL, 11.4.2012, 20:45
« Odgovori #1 u: Travanj 11, 2012, 16:28 »
Klub za koji bi najviše volio da ostane u ligi. Imaju manji budžet od Hajduka, a nema kluba(osim Webb Uniteda) kojem nisu otkinili bod :D Šteta je što imaju poprilično lošu obranu koja je šuplja ko švedski sir, tako da kad napad i zabije koji gol, ovi najčešće prime gol više.

Ima tu par ok igrača, ali ništa vanserijski. Malog trolla Di Santa koji nebi moga u Hajduka igrat, ali ima sreće otprilike kao Pipo i Chicha zajedno :uziva Jedno dosta dobro napadačko krilo- mladi reprezentativac engleske Moses koji je možda i najbolji igrač ekipe. Vezu čine Mcarthur, Mccarty i Diame, sva trojica igraju podjednako, Mccarty nešto više.

Volia bi da je Nani fit za ovu utakmicu, jer će ovdje naša krila i bekovi imat prostora ko u priči(naravno, ako im to naš vezni par osigura). Iz razloga jer neće trebati raditi neki pritisak, idealna utakmica za gnjilog, ali vjerojatno ćemo morat opet gledat Chicharita....

Nekako se uvik nadam da će Cleverleya stavit na livo krilo, ali to vjerojatno neću dočekat :D

De gea

Jones   Evans  Rio   Evra

Valencia  Clev  Carrick  Young

Chicha  Rooney

Vjerojatno će ovaj sastav bit. Iako se nadam da bi Clev moga startat umisto Younga, Fabio umjesto Evre, te onda Scholes sa Carrickom bude  u vezi :love
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Chuvy88

• MODERATOR
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #2 u: Travanj 11, 2012, 18:02 »
vidimo se u Ground Zerou 30 minuta ranije  :zigzag
tajnik Kluba navijača MUSC Croatia

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba
« Odgovori #3 u: Travanj 11, 2012, 18:10 »

De gea

Jones   Evans  Rio   Evra

Valencia  Clev  Carrick  Young

Chicha  Rooney

[/quote]

de gea

rafael evans rio evra

valencia carrick scholes nani ili young ovisi igra li scholes od pocetka

welbeck rooney
In the darkness before the dawn, In the swirling of the storm, When I'm rolling with the punches and hope is gone, Leave a light a light on :love Ronnie lover

http://www.youtube.com/watch?v=Ggu9d4xlTFo

Offline mladj

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory Glory Man united
« Odgovori #4 u: Travanj 11, 2012, 18:17 »
samo da je scholes od prve unutra i onda nema brige, ne bi volio da ga se uvodi pri lošem rezultatu jer tada ulazi nervozni scholes i svi znamo kako to onda ide. ostalih 10 je nebitno budući znam da berba ne bu igral pa me ostatak niti ne zanima, nek igra bilo tko svejedno je pratkički, u rezultatskoj formi smo i neka se tako nastavi još tri kola i to je to...
I'm not a man, I'm mladj!

OH EVERY SINGLE ONE OF US, WE FUCKING HATE CITY, WE FUCKING HATE CITYYYYY...!!!

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba
« Odgovori #5 u: Travanj 11, 2012, 18:21 »
samo da je scholes od prve unutra i onda nema brige, ne bi volio da ga se uvodi pri lošem rezultatu jer tada ulazi nervozni scholes i svi znamo kako to onda ide. ostalih 10 je nebitno budući znam da berba ne bu igral pa me ostatak niti ne zanima, nek igra bilo tko svejedno je pratkički, u rezultatskoj formi smo i neka se tako nastavi još tri kola i to je to...

nema ga potrebe umarat u ovakvoj utakmici, on meni ne bi sada ni i gro pa to je wigan ako wigan bez scholesa ne mogu dobit onda stvarno  :facepalm:
In the darkness before the dawn, In the swirling of the storm, When I'm rolling with the punches and hope is gone, Leave a light a light on :love Ronnie lover

Offline mladj

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory Glory Man united
« Odgovori #6 u: Travanj 11, 2012, 18:25 »
nema ga potrebe umarat u ovakvoj utakmici, on meni ne bi sada ni i gro pa to je wigan ako wigan bez scholesa ne mogu dobit onda stvarno  :facepalm:

za kaj ga odmarat ??? doma everton ili villu??? svaku tekmu prvo poluvrijeme, riješit utakmicu i onda na odmor. nema potrebe protiv wigana riskirat išta...slijedeće tri tekme nose titulu i po meni scholes unutra od prve, a onda odmaranje koliko god ga volja. wigan ili city ili barca u ovom stadiju sezone je nevažno, najjačih 11 nutra...
I'm not a man, I'm mladj!

OH EVERY SINGLE ONE OF US, WE FUCKING HATE CITY, WE FUCKING HATE CITYYYYY...!!!

Offline Chuvy88

• MODERATOR
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #7 u: Travanj 11, 2012, 18:29 »
do citya se mora prvak znati, onda nek igraju svi mogući i nemogući klinci
tajnik Kluba navijača MUSC Croatia

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba
« Odgovori #8 u: Travanj 11, 2012, 18:35 »
do citya se mora prvak znati, onda nek igraju svi mogući i nemogući klinci

ma ne mislim da ubaci klince ali scholesa na wigan od pocetka... ne znam, ako nani krene od pocetka scholes ulazi oko 70, ako scholes krene od pocetka nani ulazi oko 60

Offline tuljančić

• Modrinho
  • Legenda kluba
  • part time player full time genius
« Odgovori #9 u: Travanj 11, 2012, 18:36 »
scholes obavezno u prvu, ako mu treba odmor nek ga odmara protiv Ville doma jer to nam je najlaksa utakmica.....

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #11 u: Travanj 11, 2012, 18:43 »
u zadnjih 5 smo im dali 21 gol... toliko o čupavosti :kava:

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba
« Odgovori #12 u: Travanj 11, 2012, 18:51 »
mislio sam na ovu utakmicu sto imas link, imali smo puno bolji momcad nismo iskoristili prilike i skoro izgubili bodove

Offline giggsy

• Prvi tim
« Odgovori #13 u: Travanj 11, 2012, 19:23 »
Baš sam gldao sažetak te utakmice(1:2),cudno je vidjeti Valenciu kako igra protiv nas :kuler,opet vidljivo je kako je Rooney prošao 3-4 igrac fizicki ih držao bez problema,baš mi je žao što je tako jako fizicki pao.

Offline evra

• Neshvaćen
  • Prvi tim
  • Chile
« Odgovori #14 u: Travanj 11, 2012, 19:26 »
Očekujem pobjedu. Očekivao bih i da igramo protiv neporaženog Juventusa recimo, a tako razmišljam čisto iz razloga što nam ekipa konačno nema toliko problema sa povredama i formom najvažnijih igrača, plus kantu držimo jednom rukom. I jel, kad smo u takvoj situaciji par njih može dobit Uniteda. Postava ko postava, ne bi baš mijenjao gume ili guvernal bajsu koji super ide. Međutim, ima to ali.
ALI Rafael će izletit, pretpostavljam i Danny, to jednostavno tako ide ko Fergusona. Jebo me svak ako ne igraju imuniteta na treningu. Neakaf igrokaz gdje je Berba nesposoban pobijedit prevaru nogometa. Nešto tako uglavnom.
:kuler
Every day I see my dream.