Autor Tema: EURO 2012 u Srbiji  (Posjeta: 18965 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
Odg: EURO 2012 u Srbiji
« Odgovori #30 u: Siječanj 18, 2012, 20:52 »
29 golova smo primili od Slovenaca :gaah :gaah

Lacković je robot, nemogu vjerojvat kako igra :wow :wow Duvnjak se razvio u lipog igrača, mada je imao par tehničkih grešaka na razini juniora. Golmani danas nisu bili na puno obrana, ali i onih malo što su imali su bile u bitnim trenucima. Balić svoju minutažu fantastično odradio. Bičanić malo usporen u napadu, što mi je jako krivo, jer je odličan u Chamberyu, a ovdje igra pod nekakvom kočnicom. A to što igra u obrani nije njegova krivica, tamo ga je vjerojatno samo Goluža stavlja, od svih njegovih trenera kroz karijeru :D Iako, i nije bio toliko loš, par ok reakcija, par loših. Štrleku zakazala realizacija, a Ninčević me opet (nažalost) nije impresionirao. Neznam, izgleda mi preplašeno, a svjestan je da je sposoban za nešto napravit. U nešto manje od 30 minuta danas što je odigrao, nije nijednom šutnio, ali nije ni pokušao ući u takvu situaciju.
Čupić klasa :uziva

Ali 29  golova od ekipe koja nema ni pravog šutera :facepalm2
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #31 u: Siječanj 18, 2012, 21:56 »
Španjolci imaju poprilično lagan posao, čak bi rekao revijalna utakmica :D  Mađari koji imaju par dobrih igrača, ali to je sve dosta slabo. Još nadodaj da su im golmani na razini naših u Švedskoj, dovoljno je :D
:facepalm2 :facepalm2

Ali ae, kad im pogledaš realizaciju, nije za čudit se. :facepalm: Ali opet, oni moraju dobit Mađare, moraju.

A ja iskreno sam mislio da je Garcia njihovo prvo krilo, ali očito da nije :neznam

Sad trebamo tuć Norvežane da budemo jedini sa 4 boda u drugom krugu, jer iz ove Španjolske grupe će vjerojatno Španjolci biti sa 3, Francuzi 2 i Mađari 1 bod.
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

matija^

• Gost
« Odgovori #32 u: Siječanj 19, 2012, 00:19 »
Gledao sam samo prvo poluvrijeme, tako da ne mogu dati neku ocjenu, no rezultat katastrofa.. Obrana :facepalm: jebemti pripreme na kojima samo vježbaš obranu, a onda ona ovako izgleda :car

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #33 u: Siječanj 20, 2012, 21:50 »
MAĐARSKA DOBILA FRANCUSKU
 :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car :car
 :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap
 :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey: :yeeey:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #34 u: Siječanj 20, 2012, 21:57 »
Fazekas 21. obranu :wow :wow :wow

4 boda u drugu grupu prenosimo, Mađari i Španjolci po 3, Norvežani 2, a Slovenci i Francuzi nijedan bod.

Mislim da prvu igramo sa Španjolcima u Novom Sadu.

Nebi puno esa obranu, jer nije bila nešto bezprijekorna, ali napokon da se igralo sa prekršajima na 9 metara. Lacković me iznenađuje iz utakmice u utakmicu. O M.K. zbilja više ne treba ništa pisat, pa on nemože dobacit sa 9 metara :facepalm:

Ninčević me (opet) nije impresionirao. Možda ja očekujem puno od njega, pa sam nerealan :neznam Ne gledam ga u Berlinu pa neznam kako igra, ali ako im je najbolji strijelac, vjerojatno je onda puno bolji od ovoga što pokazuje trenutno u Srbiji.
Osim njega, i Bičanić igra ispod mojih vlastitih očekivanja temeljenih na igrama u Chambery-u(njega sam čak i gleda nekoliko puta ove sezone). Mislim da se trebao oslobodit kad je bilo očito da nas ne mogu stić, pa malo glumit rukometnog Gibsona :D

Skandinavski golmani su me uvijek impresionirali :love

Offline Cero

• Prvi tim
  • uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog
« Odgovori #35 u: Siječanj 20, 2012, 21:59 »
kako mi je drago zbog francuzića i danaca.

0 booooodovaaaaaa, 0 boooodovaaaaaa........... :bounce
uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog

zašto bi svi morali misliti isto?!

Offline Cero

• Prvi tim
« Odgovori #36 u: Siječanj 20, 2012, 21:59 »
Fazekas 21. obranu :wow :wow :wow

4 boda u drugu grupu prenosimo, Mađari i Španjolci po 3, Norvežani 2, a Slovenci i Francuzi nijedan bod.

Mislim da prvu igramo sa Španjolcima u Novom Sadu.

Nebi puno esa obranu, jer nije bila nešto bezprijekorna, ali napokon da se igralo sa prekršajima na 9 metara. Lacković me iznenađuje iz utakmice u utakmicu. O M.K. zbilja više ne treba ništa pisat, pa on nemože dobacit sa 9 metara :facepalm:

Ninčević me (opet) nije impresionirao. Možda ja očekujem puno od njega, pa sam nerealan :neznam Ne gledam ga u Berlinu pa neznam kako igra, ali ako im je najbolji strijelac, vjerojatno je onda puno bolji od ovoga što pokazuje trenutno u Srbiji.

Osim njega, i Bičanić igra ispod mojih vlastitih očekivanja temeljenih na igrama u Chambery-u(njega sam čak i gleda nekoliko puta ove sezone). Mislim da se trebao oslobodit kad je bilo očito da nas ne mogu stić, pa malo glumit rukometnog Gibsona :D

Skandinavski golmani su me uvijek impresionirali :love

kaj nije Slovenija 2, Island 0???
uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog

zašto bi svi morali misliti isto?!

matija^

• Gost
« Odgovori #37 u: Siječanj 20, 2012, 22:02 »
Znadeš maka možda kak se do karata dolazi? Ja kontam u nedjelju otić do Novog Sada, 120km od Os..

Ako tučemo Španjolsku maltene smo u polufinalu  :kuler U prvom poluvremenu golmani fantastični.. Ostalo nemam što previše komentirat..

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #38 u: Siječanj 20, 2012, 22:02 »
Je, u pravu si :super:

Znadeš maka možda kak se do karata dolazi? Ja kontam u nedjelju otić do Novog Sada, 120km od Os..
Iskreno, nemam pojma.

Čitao sam malo o tome prije prvenstva(nisam imao namjeru ići, nego čisto tako :D) I uglavnom, dobro je što se ne križamo sa Srbskom grupom, jer je apsolutno cijela rasprodana ova nova runda koja se igra. Karte su išle u prodaju mislim 2 mjeseca prije prvenstva i kako se bližilo prvenstvo prodaja je išla bez problema, tako da sada za tu grupu više nema dostupnih karata(barem ako sam ja dobro razumio, možda je nešto karata ostavljeno u rezervi :neznam ).
Neznam ni kome te uputit da ti kaže nešto više :D

Vjerojatno bi se moglo ispred dvorane nać karata, ali je pitanje isplati li se ići bez karte :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2012, 22:05 od :Maka: »

Offline kajzer

• Član udruge
  • Mlada nada
  • *
« Odgovori #39 u: Siječanj 20, 2012, 22:12 »
ako nista drugo novi sad je lijep grad, popij pivu u irskom pubu :)
There is only one United

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #40 u: Siječanj 20, 2012, 22:17 »
lijepo se provedi u New Now

Offline crodevil7zd

• Picipjevčić
  • Rezerva
« Odgovori #41 u: Siječanj 21, 2012, 00:10 »

Ja ga znam dosta dobro i to je razlog što ga redovito gledam Fuchseu. Tvoj dojam da je malo sasran, suzdržan i slično je vjerojatno i istina. Kao da se boji u reprezentaciji pogrešnog poteza da ne bi završio na klupi što mu se doduše uvijek prije i događalo. Nekako su ga stalno marginalizirali u repki od line preko goluže i uvijek je bio na granici pozivanja, a kad bi bio pozvan ima bi skromnu minutažu i grija klupu sa ograničenom mogućnosti pogrešaka dok su drugi na njegovoj poziciji uvijek imali veću slobodu. On ima kvalitetu, jebemu nije slučajno jedno od najboljih lijevih krila u Njemačkoj i zbog toga je realno očekivati puno od njega. No, mislim da zbog svega ovog prije nikad nećemo vidjet njegovo pravo lice u ovoj reprezentaciji.
“And I can feel one of my turns coming on. I feel cold as a razor blade, Tight as a tourniquet, Dry as a funeral drum.”

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #42 u: Siječanj 21, 2012, 00:31 »
Ja ga znam dosta dobro i to je razlog što ga redovito gledam Fuchseu. Tvoj dojam da je malo sasran, suzdržan i slično je vjerojatno i istina. Kao da se boji u reprezentaciji pogrešnog poteza da ne bi završio na klupi što mu se doduše uvijek prije i događalo. Nekako su ga stalno marginalizirali u repki od line preko goluže i uvijek je bio na granici pozivanja, a kad bi bio pozvan ima bi skromnu minutažu i grija klupu sa ograničenom mogućnosti pogrešaka dok su drugi na njegovoj poziciji uvijek imali veću slobodu. On ima kvalitetu, jebemu nije slučajno jedno od najboljih lijevih krila u Njemačkoj i zbog toga je realno očekivati puno od njega. No, mislim da zbog svega ovog prije nikad nećemo vidjet njegovo pravo lice u ovoj reprezentaciji.

Znam da ga znaš :D

NEznam što reći o toj situaciji. Jednostavno, on će se morati igrama u reprezentaciji iskazati da bi igrao za reprezentaciju(što je apsurdno, jer se reprezentacija jednom godišnje okuplja). A to neće moći ovakvom  igrom. Mislim da, ako je već svjestan da ga pogrešan korak, dva automatski vraća na klupu, da bi bilo najbolje da uzme malo rizika. Proba 1 na 1 sa svojim čuvarom kada dobije loptu u povoljnoj poziciji za nešto tako. Ili recimo kada izađe da prekriži sa svojim bekom, da možda proba i šut izvana što je danas postalo normalno kod krila(pogotovo kod nešto viših krila) :neznam

Njegovu bih situaciju usporedio sa Bunitćevom prije recimo godinu dana(danas je to manje osjetno). Kopljar igra šta već igra nekakvih 45 minuta, Goluža ga zamjeni Buntićem, a ovaj, svjestan da mora nešto posebno pokazat, odma prvi napad ide u šut. Ako ne prođe, čeka ga klupa, a ako prođe, kupio je sebi malo vremena na terenu, ali i dosta poštovanja kod prvenstveno gledatelja.

Mroam ić.

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #43 u: Siječanj 21, 2012, 17:43 »
 :wow :wow :wow jel to teletext grijesi ili je švedska vodila 20:9 u 1. pol i onda poljaci dobilii 20:9 u 2. pol ... 29:29 na kraju  :shocked kakva je to tekma bila  :facepalm2

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #44 u: Siječanj 21, 2012, 17:46 »
:wow :wow :wow :wow

Imao ozbiljnu namjeru gledat tu utakmicu. Ali vidio da ovi vode 10 razlike, rekoh, to više nije rukomet, neću gledat.

Ali ovi vratili :wow :wow Svaka čast Poljskoj :car  Napravili su 2 serije od 3:0 i jednom 4:0. Svaka čast, ovo nebi nikad očekivao :shocked