Autor Tema: EURO 2012 u Srbiji  (Posjeta: 18962 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
Odg: EURO 2012 u Srbiji
« Odgovori #105 u: Siječanj 29, 2012, 16:09 »
Kakvog zlatnog sjaja, bronca na najnekvalitetnijem rukometnom natjecanju od kada ja pratim rukomet.

Mene smeta to što će se ta propaganda sada promicat. Kao, pokazali smo karakter, osvojili broncu, nismo posustali, uspijeh ovo ono. Pa šta si treba, dat Španjolcima bez borbe odma broncu :facepalm2

Kakvu kvalitetu imamo u reprezentaciji, a mi ovako igramo i zadovoljavamo se broncom na ovakvom prvenstvu... :( :(
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Chuvy88

• MODERATOR
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #106 u: Siječanj 29, 2012, 16:39 »
Kakvog zlatnog sjaja, bronca na najnekvalitetnijem rukometnom natjecanju od kada ja pratim rukomet.

Mene smeta to što će se ta propaganda sada promicat. Kao, pokazali smo karakter, osvojili broncu, nismo posustali, uspijeh ovo ono. Pa šta si treba, dat Španjolcima bez borbe odma broncu :facepalm2

Kakvu kvalitetu imamo u reprezentaciji, a mi ovako igramo i zadovoljavamo se broncom na ovakvom prvenstvu... :( :(
zašto na "ovakvom prvenstvu".....europsko je najjače prvenstvo....sve su top momčadi...srbija je domaćin i tu se već politika umješala....ja imam osjećaj da su 2-3 igrača dobili neke naredbe i da smo prodali utakmicu sa srbima...nisu nikakve zavjere ali nakon današnje predstave protiv španjolaca koje smo dobili kao da se radi o nekom treningu mi je polufinalne totalno sumnjivo....da pojedinci nisu mogli zabiti gol.....naši golmani nisu imali niti jednu pravu obranu....
baš se sve u utakmici sa srbijom okrenulo protiv nas....i'm not buying that
kako god bilo medalja se mora osvojiti, ali se slažem da smo puno bolji od 3ćeg mjesta
tajnik Kluba navijača MUSC Croatia

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #107 u: Siječanj 29, 2012, 16:55 »
zašto na "ovakvom prvenstvu".....europsko je najjače prvenstvo....sve su top momčadi...srbija je domaćin i tu se već politika umješala....ja imam osjećaj da su 2-3 igrača dobili neke naredbe i da smo prodali utakmicu sa srbima...nisu nikakve zavjere ali nakon današnje predstave protiv španjolaca koje smo dobili kao da se radi o nekom treningu mi je polufinalne totalno sumnjivo....da pojedinci nisu mogli zabiti gol.....naši golmani nisu imali niti jednu pravu obranu....
baš se sve u utakmici sa srbijom okrenulo protiv nas....i'm not buying that
kako god bilo medalja se mora osvojiti, ali se slažem da smo puno bolji od 3ćeg mjesta

:rofl :rofl :rofl :rofl :car
In the lead. :kokice

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #108 u: Siječanj 29, 2012, 17:10 »
:facepalm:

Offline Aldin

• General
  • Prvi tim
« Odgovori #109 u: Siječanj 29, 2012, 17:32 »
ovo je bronca zlatnoga sjaja iako imam dojam da smo prodali finale.....dovoljno je da se kupe 2-3 igrača i to je to....neka smo mi osvojili medalju jer su svi bili protiv nas
:car :car :car :car :car :car :car
zasto postoji ova fraza, s kim god da pricas i o bilo kojoj temi uvijek je svi su protiv nas...
Svaka mana ima svoju prednost. Svaka prednost ima svoju manu.

matija^

• Gost
« Odgovori #110 u: Siječanj 29, 2012, 18:28 »
maka nemoj se ubit zbog koefa 80  :busbyboy

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #111 u: Siječanj 29, 2012, 18:29 »
cosic:... ali to nije ni bitno, vaznije je reci SRBIJA NIJE USPJELA !

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #112 u: Siječanj 29, 2012, 18:43 »
maka nemoj se ubit zbog koefa 80  :busbyboy
:D

Ali to je baš bilo kao scena Mr. Beana.

Ono, napišem listić i idem uplatit, ali još držim oko na ponudi. I uhvatim taj koef pogledom. I reko neće sigurno osvojit, treba im se dosta toga poklopit. :facepalm2
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline crodevil7zd

• Picipjevčić
  • Rezerva
« Odgovori #113 u: Siječanj 29, 2012, 21:43 »
ja sam u principu prezadovoljan jer bilo je više dobrih stvari nego loših, a napokon smo na nekom velikom natjecanju skinuli Francuze. Nije ništa čudno da svi spominju karakter ove ekipe jer to je doista istina. Imaju mentalitet potpuno suprotan od svih ekipa sa ovih balkanskih prostora. Kad se samo sjetim košarkaša...

Srbija, odnosno drugo poluvrijeme u tom polufinalu ostaju jedini minus, ali mislim da se Srbe ovdje dosta podcijenjuje. Mi smo i inače s njima, čak i kad su bili dosta slabiji igrali egal utakmice i na domaćem terenu i u onoj atmosferi mislim da su bili čak lagani favoriti. Imaju vrhunska 2 vanjska pucača, vrhunskog golmana i teško je njih skinut usred Beograda. Na kraju je očekivano agresivnija obrana i raspoloženiji golman odlučio utakmicu. Ovdje opet nisam zadovoljan sa Alilovićem jer iako je ima jako dobar turnir na utakmici koja je stani - pani ponovno jako malo skinutih lopti.

Sve u svemu, kapa do poda dečkima... :friends
“And I can feel one of my turns coming on. I feel cold as a razor blade, Tight as a tourniquet, Dry as a funeral drum.”

Offline Somi

• Mlada nada
  • **
« Odgovori #114 u: Siječanj 30, 2012, 16:22 »
Vidim spominjete nekakvo kukavicko napadanje navijaca Srbija na navijace Hrvatske. Zar sam jedan od rjetkih ovde koji nije zaboravio sta je radjeno navijacima Srbije,a i igracima u Zadru na prvenstvu u Hrvatskoj? Svaki put na himnu su zvizdali cijela dvorana ,navijace se bukvalno nisu smjeli pojaviti ,jer bi im zivot bio ugrozen. I onda vi pricate kako navijaci Srbije kukavicki rade neke stvari.Jednostavno samo vracanje nekih dugova i nista vise.

Offline crodevil7zd

• Picipjevčić
  • Rezerva
« Odgovori #115 u: Siječanj 31, 2012, 12:55 »
nevjerojatno glup post iz više razloga.

U Poreču navijačima Srbije nije upućen zvižduk, a ne da se netko pokuša obračunati s njima. Nije nikome palo na pamet da zbog 200-tinjak navijača izvede sačekušu nakon utakmice ili pali aute po centru grada. U Zadru je kažeš na himnu zviždala cijela dvorana? U Zadru je na utakmicama Srbije dvorana većinom bila sablasno prazna. Evo, dobro da su živu glavu izvukli.

E sad, ne treba se ni pravit glup. Polufinale eura bi i kod nas izvuklo velike tenzije i igrala bi se utakmica visokog rizika sa potencijalnim neredima u slučaju da su delije, grobari i slični krenili na put. Njihova himna se ne bi čula, a sa tribina bi odjekivali hitovi tipa "Srbe na vrbe" i slično. Međutim, ovo sa napadom sjekirima na aute u kojima je bilo žena i djece, kiša predmeta po terenu u situaciji kad dobiješ utakmicu itd prelazi svaku granicu. Opravdavat takvo ponašanje sa stavom da se ne ista situacija potencijalno mogla dogoditi kod nas je još gluplje. Isto ko što će biti jednako glupo svaki budući napad ili sačekušu u Hrvatskoj pravdat rješavanjem dugova sa ovog europskog prvenstva.
“And I can feel one of my turns coming on. I feel cold as a razor blade, Tight as a tourniquet, Dry as a funeral drum.”