Autor Tema: EURO 2012 u Srbiji  (Posjeta: 18963 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
EURO 2012 u Srbiji
« u: Siječanj 16, 2012, 23:00 »
Vjerojatno ćemo samo ja i matija^ pisat u temu, ali mislim da je ok imat ovu temu.
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
Odg: EURO 2012 u Srbiji
« Odgovori #1 u: Siječanj 16, 2012, 23:42 »
Dosta zanimljiva 2 dana.
Pokazala su prvenstveno da su Njemci najprepotentnija momčad na EURU(nakon Srba :D ), da Makedonci nisu loši, da Česi imaju odličnu momčad, ali ne dalje od prvog kruga, da Francuska nastavlja sa tradicijom lošeg otvaranja prvenstva, te da je Marko Kopljar najgori igrač koji je ikada igrao za Hrvatsku. I, da ne zaboravim. Jerome Fernandez :love Nevjerojatan igrač, nevjerojatan. Francuski Metličić. Samo što Francuzi nemaju u savezu ljude kakve mi imamo.

Što se tiče ovoga danas- Dosta sam zadovoljan igrom u obrani, koja, iako je ukupno 15ak minuta izgledala preloše, ipak počela igrati tako da napravi faul, a ne samo odbojka i blokovi. Nemogu imat ukupnu sliku svega kada igra M.K.(najgori igrač u povijesti hrvatskog rukometa) jer neznam kakvi smo točno :D Mislim da čovijek sa barem jednim zdravim okom može vidit da je to totalno bezkoristan igrač. Pa Čupić prvo poluvrijeme nije nijednu loptu dobio od njega. Nijednu. Jedini dobar potez M.K.-a je bio asist Voriu(koji me je danas fino iživcira, izgleda je par puta ka kadet :facepalm: ) te gol, koji je, naravno, zabio sa 6 metara. Lik ima preko 2 metra, a neće da skače sa 9 metara :facepalm2 Ali ae, bolje da ne skače, danas je jednom opalio sa 9 metara, Gustavson ju je nogom štopao :rofl :rofl Štrlek mali klasa, jedan od svijetskih krila sa najvećom lepezom šuteva. Nevjerojatno je kako se dobro snalazi u tome šutu. Igra u obrani nejgova malo lošija, ali on je ionako zadnji, on služi za zatvorit krilo i iznudit faul u napadu protivnika.
LAcković me iznenadio. Očekivao sam dobru njegovu utakmicu jer je u odličnoj formi trenutno, ali odigrao je i bolje od toga. :wow Alilović dokazao da je u formi i da, čim obrana odigra koliko-toliko kvalitetno, on je odličan golman. Mada, imao je 4-5 obrana u kojima obrana nije imala nikakav udio. Šteta za prva 2 gola koja je primio, jer ono ne primaju ni najgori golmani :D Buntić tipični Buntić. Finta je uvijek tu, nevjerojatna brzina noga i odličan šut. Nadam se samo da ga neće zapostavljat i dalje, a stavljat u igru M.K.-a _U obrani imao jednu grešku, mada je to više bio odličan potez Palmarsona(koji mi je prejeben igrač), nego greška Buntića.

Nadam se povratku Vukovića kojim će Lacković dobit odmor, ali Vuković je sposoban i odigrati bolje od Laca. Vori mora malo popravit igru u napadu, ali ae, danas je igra protiv Islanda koji imaju dva treća vjerojatno najjača na svijetu što se tiče sirove snage :D Nije lako protiv takvih gromada igrat.

Mislim da protiv Slovenaca neće biti ovoliko problema, mada, neznam jeli postoji utakmica u zadnjih 7-8 godina koja nije bila dramatična :D Nije mi bilo drago ono ponašanje Ninčevića, mada neznam razlog pa nemogu govoriti o tome. Vjerojatno je Goluža jedan od razloga zašto se ljutio(jer sam vidio da ga je kod našeg time-outa Slavko udario po prsima) :neznam

Ali, Čups, da nsii još jedan gol moga dat :(
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline kocka

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #2 u: Siječanj 17, 2012, 00:33 »
nisam baš pratip repku zadnje vrijeme..pa kaj je taj kopljar tak loš? vidim da ga i drugdje pljuju na sve strane  :neznam

rooney

• Gost
« Odgovori #3 u: Siječanj 17, 2012, 00:53 »
bum i ja nekad pisal malo ak smijem...

kopljar je tragedija rijetko vidjena u rukometnom svijetu, alilovic skupio finih obrana za razliku od proslog prvenstva di su nam golmani komedija bili

kod francuza klasicna prica narcis karabatic i abalo dobri, omeyer nije mogo kurca obranit i to je jedini razlog zakaj su zgubili

dobra igra makedonaca mene uopce ne iznenadjuje, i kod nas su bili dosta dobri

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #4 u: Siječanj 17, 2012, 01:13 »
Aktualni olimpijski, svjetski i europski prvaci, rukometaši Francuske, su na startu EP-a doživjeli prvi poraz na velikim natjecanjima nakon pune tri godine.
normalno kad ja stavim 1x na njih. :super:

matija^

• Gost
« Odgovori #5 u: Siječanj 17, 2012, 09:58 »
Što se tiče jučerašnje utakmice provukli smo se, baš provukli.

Alilović odličan, mada je loše ušao u utakmicu, 4 gola bez obrane, već tad sam pomislio da se nastavljaju izdanja sa prošlog prvenstva, ali hvala Bogu demantirao me i kasnije bio fantastičan. 3-4 čista zicera skinuo. Trebat će nam on na prvenstvu u ovakvoj formi, jer vidili smo što se događa kada repka nema golmana.
Lac me jako iznenadio, fantastična utakmica, podsjeća na Lackovića sa početka ove generacije. Još kada znamo da imamo Bičanića i Vukovića kao zamjene na toj poziciji nema brige.
Mali Štrlek fantastičan trpa iz svake pozicije, imao je par teških šuteva s krila, ali ladno ih je pospremio.
Vori napadački užasan, nadam se da je to samo bio loš dan.
Duvnjak isto dobar, Balić mene nije nešto oduševio, ali povreda je tu pa mu je to nekakvo opravdanje.
Kopljar - ne isplati se ništa govorit. Ima slika u chatu koja govori sve. Takve predispozicije, tolikom forsiranja, a ono jedno veliko jebeno ništa. No što je najgore i nakon ovakve partije Buntić će sjediti na klupi dok ovo govedo igra. btw. Buntić i Čarli su mi 2 sportaša sa najsmiješnijim trkom.
Ćupić se samo natrčao jučer.. Kad od onog goveda nije mogao dobit kvalitetnu loptu.

Sad dan odmora pa Slovenci, nadam se da Škof neće ponovit dan kao jučer i da će bit lagana pobjeda..

btw. di gledate ostale utakmice?

I da još mi je fascinantno da obrana koju je naš vrli izbornik radio na cijelim pripremama je izgledala kako je izgledala.. Jebemti Golužu i onog smrada u savezu. fuj.
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2012, 10:13 od matija^ »

rooney

• Gost
« Odgovori #6 u: Siječanj 17, 2012, 10:18 »
dsf iliti po novom sport1 :uziva

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #7 u: Siječanj 17, 2012, 15:22 »
dsf iliti po novom sport1 :uziva

Da, oni prenose sve. A mislim i da na službenoj stranici eura možeš gledat. http://www.eurohandball.com/

Danas opet zanimljive utakmice. Makedonci na Švabe, Česi ponovno outsideri, ovaj put protiv Šveđana. Slovaci igraju sa Poljacima, a najbolja utakmica bi trebala biti Srbija-Danska. Baš me zanima hoće li Srbi uspjeti zaustavit Dance na nekakvih 22, 23 gola.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #8 u: Siječanj 17, 2012, 18:25 »
Nije mi bilo drago ono ponašanje Ninčevića, mada neznam razlog pa nemogu govoriti o tome. Vjerojatno je Goluža jedan od razloga zašto se ljutio(jer sam vidio da ga je kod našeg time-outa Slavko udario po prsima) :neznam

Na 1:00

Što reći........

Offline denny

• Prvi tim
« Odgovori #9 u: Siječanj 17, 2012, 18:49 »
Neko bude mrtav na tekmi Makedonija Njemačka
Član privatne udruge

rooney

• Gost
« Odgovori #10 u: Siječanj 17, 2012, 18:50 »
Neko bude mrtav na tekmi Makedonija Njemačka
di gledas??? nema na dsf

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #11 u: Siječanj 17, 2012, 18:51 »
di gledas??? nema na dsf
INTERNET :kava:

matija^

• Gost
« Odgovori #12 u: Siječanj 17, 2012, 18:52 »
Ajde neke linkove. I ja bi gledao, a retardiran sam za nać.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #13 u: Siječanj 17, 2012, 18:53 »

rooney

• Gost
« Odgovori #14 u: Siječanj 17, 2012, 18:53 »
me three