Autor Tema: Hrvatski rukomet  (Posjeta: 23772 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
Odg: Hrvatski rukomet
« Odgovori #15 u: Kolovoz 09, 2010, 00:41 »
TRENIRAM TU PA ZNAM   :kuler

zich1

• Gost
« Odgovori #16 u: Kolovoz 11, 2010, 09:49 »
Petar Metličić iz Reala je trebao biti transferiran u Zagreb CO, a Kiril Lazarov iz Zagreba u Real. No čini se kako se tu umješao i treći klub, Celje koje namjerava u svoje redove povući Metličića. Sa Zagrebom je navodno zapelo zbog predugih pregovora. Lazarov će, kako se i nagađalo ipak put Madrida, a 'kraljevski klub' bi zajedno sa Celjem Zagrebu trebao namiriti odštetu za Makedonca, koja iznosi oko 150.000 eura. Gobac je tako ostao bez trećeg igrača za popunu vanjske linije, uz Valčića i Balića.

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #17 u: Kolovoz 12, 2010, 12:08 »
U pm, nemogu virovat, umro Kljun :( :( :( :( :wall :wall
Jedna od najvećih legendi hrvatskog rukometa. Lik koji je stvarno ima fantastičnu viziju i ogromno rukometno znanje. Ostvario najveći uspjeh hrvatskog rukometa jer su ovi naslovi gotovo neusporedivi sa 96.

Legendo, RIP.
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #18 u: Kolovoz 12, 2010, 18:29 »
jedan od najvećih rukometnih trenera svih vremena i osvajač prvog hrvatskog zlata na OI samostalne HR :smrc :neidi

Offline Paul Scholes

• Mlada nada
  • **
« Odgovori #19 u: Kolovoz 13, 2010, 00:16 »
RIP :(

zich1

• Gost
« Odgovori #20 u: Kolovoz 15, 2010, 19:20 »
Bivši kapetan hrvatske rukometne reprezentacije Petar Metličić (33) u nedjelju je i službeno postao član slovenskog Celja Pivovarne Laško. Realizaciju posla potvrdio je sam klub uz dodatak kako je desni vanjski igrač potpisao dvogodišnji ugovor.
U novoj momčadi će ga dočekati dvojica sunarodnjaka, trener Zvonimir Serdarušić te vratar Mirko Alilović.
Metličić u Sloveniju dolazi nakon pet godina provedenih u španjolskom gigantu Ciudad Realu, a ranije je igrao i za Ademar Leon, Metković i Split.

- Iznimno mi je drago što dolazim u Celje jer se radi o klubu s visokim ambicijama. Igrat ću sa sjajnim suigračima, a vodit će me trener koji me cijeni i puno očekuje od mene - rekao je Metličić.
- S Petrom će naša momčad dobiti na širini, s Renatom Vugrinecom će tvoriti sjajan tandem na desnom vanjskom. Drago mi je da se, pored svih drugih ponuda, odlučio za naš klub - poručio je direktor Celja Roman Pungartnik.

hehe
kako mi je drago kaj je otkanto zagreb i onog smrada gopca...joooooooj :yeeey:

matija^

• Gost
« Odgovori #21 u: Kolovoz 16, 2010, 17:07 »
NEKADAŠNJI rukometni velikan koji je dao neke od najboljih hrvatskih rukometaša, RK Metković, izbačen je iz 1. hrvatske lige zbog novčanih dugovanja.

"Budući da je istekao predviđeni rok suspenzije RK Metković u stečaju od 30 dana, održana je nova sjednica Stegovnog povjerenstva HRS-a. Povjerenstvo je utvrdilo da RK Metković u stečaju nije ispunio obveze koje ga terete (povrat sredstava koje je HRS uplatio EHF-u, a radi kazne EHF-a prema RK Metković u stečaju izrečene zbog neodlaska u Ukrajinu na utakmicu Europskog kupa) te je donijelo odluku o kazni", stoji u službenom objašnjenju  Hrvatskog rukometnog saveza i dodaje se:

"Kazna je slijedeća:

1. RK Metković u stečaju prebacuje se u niži stupanj natjecanja (1. HRL) u natjecateljskoj sezoni 2010./2011.
2. RK Metković u stečaju obvezuje se na povrat sredstava HRS-u na ime uplaćene kazne EHF-u u ukupnom iznosu od 11996,00 Eura, uvećanu za administrativne troškove banke
3. RK Metković u stečaju obvezuje se HRS-u platiti kaznu određenu odlukom Stegovnog povjerenstva od 08. srpnja 2010. u iznosu od 1500,00 kuna
Protiv ove odluke RK Metković u stečaju ima pravo podnijeti žalbu u roku od 8 dana od dana prijema odluke."

http://www.index.hr/sport/clanak/nekada-velikan-danas-na-margini-rk-metkovic-izbacen-iz-lige/507200.aspx

Baš šteta, treba pod hitno početi čistiti saveze od ljudi koji su im na čelu, jer sve polako propada..

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #22 u: Kolovoz 18, 2010, 01:23 »
a jebat ga :neznam :facepalm:

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #23 u: Kolovoz 23, 2010, 13:36 »
naši kadeti zlatni na ep :yeeey:

zich1

• Gost
« Odgovori #24 u: Rujan 14, 2010, 23:44 »
goluža novi izbornik... :facepalm:

rooney

• Gost
« Odgovori #25 u: Rujan 14, 2010, 23:45 »
neznas ko je gori on ili lino :facepalm:

zich1

• Gost
« Odgovori #26 u: Rujan 14, 2010, 23:46 »
neznas ko je gori on ili lino :facepalm:
a jbg...
vratite nam linuuuuuuuuuuu :rofl

zbilja neznam da hrvatska nema boljeg il bar iskusnijeg od njega...al lobi je to...moš ga hebat...

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #27 u: Rujan 17, 2010, 23:45 »
koje gluposti vi pričate :facepalm: goluža će biti dobar izbornik i kako ne bi bio kad je iz metkovića :blejanjaizich

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #28 u: Rujan 23, 2010, 21:23 »
koja razbijačina zagreba :blejanja

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI