Autor Tema: Hrvatski rukomet  (Posjeta: 23773 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

zich1

• Gost
Hrvatski rukomet
« u: Svibanj 05, 2010, 21:38 »
E sada kad će navodno gobac otić iz Zagreba baš me zanima na kaj bu Zagreb ličil...
Što se tiče repke, mislim da imamo najbolje mlade igrače na svijetu na svojim pozicijama: Alilović, Čupić, Duvnjak...još nekolicina mladih i par starijih igrača i repka je opet zrela za borbu za medalju...

Offline Lucijan

• der kleine Slaven Bilic
  • Rezerva
  • cool, nebitan si, fake i smaraš !
Odg: Hrvatski rukomet
« Odgovori #1 u: Svibanj 05, 2010, 21:43 »
Dobro si se sjetio teme. Jebeš Chucka kad Metličić spava na Dormeu.
"When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
I told them they didn’t understand life."

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #2 u: Svibanj 13, 2010, 21:13 »
<a href="http://www.youtube.com/v/Qnfy5zcyi6I" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/Qnfy5zcyi6I</a>

:fellaini :kuler :kuler :kuler :kuler :kuler :kuler

Koje su to krađe bile, ali ništa im se nije moglo........... Eh, da je malo više poštenja di bi im bio kraj  :(
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Lucijan

• Rezerva
« Odgovori #3 u: Lipanj 19, 2010, 13:56 »
Lijevi vanjski rukometaš njemačkog Rhein-Neckar Löwena i poljske reprezentacije, Karol Bielecki, pomirio se s prekidom igračke karijere nakon što je izgubio lijevo oko.

Pogubne je posljedice na vidni organ Poljaka gromovitog šuta desnom rukom ostavio nehotični udarac našeg reprezentativca Josipa Valčića ravno u njegovo oko tijekom prijateljske utakmice igrane 11. lipnja u poljskom Kielceu.

Nesretni je Poljak, koji je prije desetak dana potpisao novi petogodišnji ugovor s ponajboljim bundesligaškim klubom, dvaput operiran u Lublinu prije no što je prebačen na oporavak u specijalističku kliniku u njemačkom Tübingeru.

Tamo su mu specijalisti potvrdili da mu se vid na lijevo oko neće vratiti.

"Nažalost, ispalo je da se oko nije dalo spasiti. Morat ću naučiti živjeti novi život, izvan rukometa. Kako god bilo, snaći ću se. Predamnom je još puno od života. Ta izgubio sam samo oko!", izjavio je Bielecki za poljski dnevnik Jedynka ostavivši dojam totalne pomirenosti sa situacijom i ne pokazavši ni traga ogorčenosti.

"When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #4 u: Lipanj 19, 2010, 14:13 »
Možeš zamislit kako se osjeća igrač svjetske klase čiju karijeru prekine obični panj :( :(
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

zich1

• Gost
« Odgovori #5 u: Lipanj 19, 2010, 14:15 »
nadao sam se da do toga neće doći...joj kak mi ga je žao...
zbilja...

Offline Lucijan

• Rezerva
« Odgovori #6 u: Lipanj 19, 2010, 14:33 »
Nekako mi izgleda dobričina čovjek.  :(

Al koji šuterje bio, 5 gola po utakmici prosjek.  xD

zich1

• Gost
« Odgovori #7 u: Lipanj 23, 2010, 00:38 »
Ciudad Real želi Kirila Lazarova! Navodno je iz Španjolske stigla ponuda za jednog od najboljih eurospkih strijelaca, navodi SN. Odlazak Lazarova značio bi prazno mjesto za ljevaka, a mogao bi ga upotpuniti Petar Metličić koji je nedavno potpisao dvogodišnji ugovor za Ciudad. Zoran Gobac neće 'siliti', ali definitivno želi Metličića u svojim redovima.

- Dali smo rok od 48 sati. Mislim da bi uz Tončija Valčića povećao broj kvalitetnih igrača u momčadi. Metličiću bi i za manje novca ovo bila bolja opcija, zbog obitelji. Mi smo i tako čistiji u plaćanju od Ciudada - kaže Gobac.

zich1

• Gost
« Odgovori #8 u: Srpanj 06, 2010, 13:03 »
Ciudad Real nam je najprije za Kiru Lazarova ponudio 120.000 eura, što smo odmah odbili. A onda su ponudu podigli na 150.000 u dvije rate. Jedna odmah, a druga do 1. srpnja sljedeće godine, rekao je za Sportplus direktor CO Zagreba Bartol Kaleb.

Prema tome, Zagrebov desni vanjski uskoro bi mogao postati suigrač našeg Petra Metličića u španjolskom rukometnom prvaku. Iako je Zoran Gobac istaknuo cijenu od 200.000 eura za makedonskog reprezentativca, čini se da bi vrlo lako mogao pristati na nešto manji iznos. Jer, odnosi Kire i kluba više nisu tako uzorni kao dosad, a nezadovoljnog igrača u klubu ne žele ni trener, niti suigrači.

- Nismo prihvatili ni ovu ponudu u dvije rate. Spustili smo zahtjev na 180.000, ali samo ako nam plate odmah u cjelosti. Žele li plaćati u dvije rate odšteta je i dalje 200.000 eura - odlučan je Kaleb. 
No njegov stav mogao bi smekšati sam Lazarov, koji se navodno javio s odmora i izrazio želju za odlaskom iz kluba. Odluči li Ciudad da im je Kiro neophodan u lovu na nove trofeje, sigurno će u džep posegnuti i tradiocionalno štedljivi predsjednik Diaz. No ne bi trebalo iznenaditi da određenu razliku plati i sam Lazarov s obzirom na izrazitu želju za odlaskom. Kako god bilo, Kiro sigurno odlazi, a Zagreb će u sljedećoj sezoni biti znatno oslabljen na jednoj od najvažnijih pozicija u momčadi. Nema kluba kojem ne bi falio višestruki najbolji strijelac Lige prvaka.

Offline kocka

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #9 u: Srpanj 14, 2010, 16:11 »
Denis Špoljarić svoju je rukometnu karijeru odlučio nastaviti u jednoj od najboljih svjetskih liga. Sljedeće će dvije godine stanovati u njemačkoj prijestolnici...

Hrvatski rukometaš Denis Špoljarić iduće će dvije sezone nastupati u njemačkoj Bundesligi, među ponajboljim igračima na svijetu. Potpisao je ugovor s prvoligašem Füchse Berlin.

30-godišnji Špoljarić bit će velik dobitak za "lisice", vjeruju u Berlinu, ističući njegovu dobru igru na obje strane terena.

"Jako nam je drago što smo uspjeli ostvariti ovaj transfer. Špoljarić je opasan u napadu, a velika pomoć i snaga u obrani", naglasio je po dolasku našeg igrača direktor berlinskog kluba, Bob Hanning.

Špoljarić u Njemačku stiže iz redova hrvatskog prvaka, CO Zagreba, a s novim će klubom tražiti plasman u europska natjecanja. Svoj će doprinos dati i bogatim klupskim iskustvom s obzirom da je dugo igrao na vrhunskoj razini.

Za hrvatsku je reprezentaciju nastupio više od stotinu puta, a oko vrata je objesio više odličja s velikih natjecanja.

zich1

• Gost
« Odgovori #10 u: Srpanj 21, 2010, 19:12 »
U SRIJEDU je u Zagrebu održan drugi inicijalni sastanak za osnivanje regionalne rukometne lige. Na sastanku su bili predstavnici šest zemalja (Hrvatske, Slovenije, BiH, Srbije, Crne Gore, Makedonije). Austrija i Mađarska, kao i još neki savezi s kojima se kontaktira, podržali su inicijativu za osnivanjem lige, no iz opravdanih razloga nisu sudjelovali na sastanku.

U svrhu razvoja rukometa osnovat će se SEHA – South Europe Handball Association, koju će činiti upravo sve navedene zemlje. Sjedište SEHA-e bit će u Zagrebu, a organizirat će regionalno rukometno natjecanje. Regionalna liga s natjecanjem će početi u sezoni 2011./2012. do kada će se donijeti sve potrebne odluke, akti za osnivanje te organizirati početak rada svih potrebnih tijela i samog natjecanja.

Generalni sponzor lige bila bi Erste grupa, čije ime bi bilo u nazivu lige - S Liga. Liga će brojiti maksimalno 16 klubova, a klubovi koji će je igrati u nacionalna će se prvenstva uključivati u završnici. O pokretanju lige obaviješteni su IHF i EHF koji su dali punu podršku takvom natjecanju.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #11 u: Srpanj 21, 2010, 19:42 »
To nije loša ideja, ali opet će bogati/umjetni klubovi biti ispred, tako da je to na kraju njesra.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #12 u: Kolovoz 07, 2010, 12:31 »
Ipak izgleda da će se RK Metković izgasit :tuljancic :tuljancic :tuljancic

Iako je ovo sve politička igra, mislim da do ovoga nebi došlo da se radi o Zg klubu...........

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #13 u: Kolovoz 07, 2010, 23:29 »
rk metković živi vječno neće se gasiti ako plate dug do 15.8.

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #14 u: Kolovoz 08, 2010, 01:35 »
Čiji si ti tako pametan??   :neznam :neznam :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :busbyboy :busbyboy :busbyboy :busbyboy