Anketa

Nastavljamo li tradiciju pobjeđivanja West Ham-a

Naravno da pobjeđujemo
15 (93.8%)
Slaba tekma i remi
0 (0%)
Šokantni poraz
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 14

Autor Tema: Manchester United vs West Ham, English Premier League, 28.08.2010, 18:30 h  (Posjeta: 8128 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
  vs 

English Premier League

Datum: 28.08.2010.
Stadion: Old Trafford
KO: 18:30 LT (17:30 GMT)

Nakon gostovanja na Craven Cottage-u i tekme koja je zavrsila bez pobjednika (2-2) pred nama je trece kolo premier lige te susret na Old Traffordu protiv West Hama.
West Ham poznatiji kao „čekićari“ je klub iz istočnog londona koji svoje tekme igra na stadionu Boleyn Ground (Upton Park).
Najzapazeniji rezultati kluba sa Upton Parka su tri krune Fa cupa,kup pobjednika kupova 1965, trece mjesto u premier ligi 1986 te Intertoto kup 1999.
Utakmice Uniteda i West Hama sežu jos u davna,davna vremena tako da
prvi mec između ove 2 ekipe odigran je jos davne 1910 u okviru Fa cupa kada su „čekićari“ slavili rezultatom 2-1. Prva tekma u okviru premierlige odigrana je u sezoni 1993/1994 i tada je United na Old Traffordu slavio sa 3-0.
United i West Ham ukupno su odigrali 119 utakmica gdje je od toga United slavio u 54 tekmi,West Ham u 41 dok su 24 utakmice zavrsile bez pobjednika,gol razlika je također na strani kluba sa Old Trafforda sa 220 postignutih i 156 primjlenih golova.
Sto se tice Premier lige Manchestar United i West Ham sastali su se 30 puta i naravno i tu je United mnogo,mnogo uspjesniji sa 19 pobjeda,4 poraza i 7 tekmi je zavrsilo bez pobjednika te gol razlika na strani Uniteda sa 64 postignutih i 26 primljenih golova.
Avram Grant Grant i Sir Alex Ferguson ukupno su se sastali 5 puta a naravno Fergie je uspjesniji sa 3 pobjede 1 porazom i 1 tekma bez pobjednika. 
Osim velike tradicije United i West Ham su povezani preko igraca koji su dres „čekićara“ zamijenili dresom „crvenih vragova“ a nama najpoznatiji su Michael Carrick i Rio Ferdinand.
Prosle sezone United bas i nije bio povoljan za West Ham razlog tomu je 7 primljenih golova u 2 tekme, na Old Taffordu smo slavili 3-0 golovima Owena i Rooneya 2 puta dok smo na Upton Parku ostvarli jos vecu pobjedu rezultatom 4-0 a strijelci za nas tad su bili Rooney,Gibbson,Scholes,Valencia

Nakon odlaska Gianfranca Zole u novoj sezoni klupu je preuzeo Avraham Grant doveo je nekoliko solidnih igraca tako da je vezni red pojacan Thomasom Hitzlspergerom, Winston Reid i
Tal Ben-Haim pridruzili su se odbrani popularnih "čekićara" dok su u napadu Pablo Barrera i Frédéric Piquionne dok je klub napustio Guillermo Franco.

U novoj sezoni nakon 2 kola United je zabilježio pobjedu nad Newcastle Unitedom (3-0) dok je 2-2 odigrao sa Fulhamom i sada nalazi se na 3 mjestu sa 4 boda dok s druge strane West Ham lose krenuo u sezonu izubivsi 3-0 od Aston Ville te 3-1 od Boltona sto ga je smjestilo na 19. mjesto na tablici premier lige bez bodova.
U utorak su u okviru Cariling Cup-a svladali momcad Oxford Uniteda rezultatom 1-0.

U ovoj tekmi Saf nece moci racunati na vec ozlijeđenog Hargreavesa i Ferdinanda dok s druge strane West Ham ce biti uskracen za usluge Jacka Collisona, Thomaa Hitzlspergera.

Povijest kaze da smo favoriti a svakako trebamo popraviti dojam nakon tekme sa Fulhamom tako da nam je ovo odlicna prilika da pocnemo igrati kako mozemo jer dolaze jos jace tekme i u ovome susretu 3 boda na Old Traffordu ne smiju doci u pitanje.

Edit: prijenos sportklub +

Glory,Glory Manchester United

« Zadnja izmjena: Kolovoz 26, 2010, 11:57 od giggs_11 »
BLISTAJ U IGRI KO MOSTARSKO SUNCE,ZA TEBE KUCA HERCEG-BOSNE SRCE

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
sigurna pobjeda uniteda :kava: krivo si napisao ime stadiona,igra se na old traffordu :peace

Offline Mark Robins

• Prvi tim
Mislim da ćemo vidjeti izmiksan sastav u odnosu na prva dva kola. Možemo očekvati Rafaela, Giggsa, Carricka od prve minute i Nanija desno, a možda će čak Samlling dobiti priliku na stoperu umjesto Evanasa nakon navodno impresiven igre za rezerve.
Ja se nadam da ćemo vijdeti hernadeza od prve minute jer slijede dva gostovanja gdje će se igrati 4-5-1...
David Moyes: "I don't know what I have to do to win"

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
krivo si napisao ime stadiona,igra se na old traffordu :peace

evo ispravio sam mala i slucajna pogreska,sad je ok  :)

Offline GrayFox

• "Football. Bloody hell!"
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Viva la Revolucion! Viva las Boobies!
Mislim da ćemo vidjeti izmiksan sastav u odnosu na prva dva kola. Možemo očekvati Rafaela, Giggsa, Carricka od prve minute i Nanija desno, a možda će čak Samlling dobiti priliku na stoperu umjesto Evanasa nakon navodno impresiven igre za rezerve.
Ja se nadam da ćemo vijdeti hernadeza od prve minute jer slijede dva gostovanja gdje će se igrati 4-5-1...

Prestigao si me, taman sam to htio napisat....mada ne vjerujem da će toliko izmiksat da će stavit Ćićarita odma, vjerujem da Rujni i Berba počinju, i da će Rujni otvorit pipu napokon... :united:

VDS

Rafa
Vidić
Evans
Evra

Nani
Carrick
Fletcher
Giggs

Berba
Rooney

Edit: Lepi uvod :super:
As the blizzard fell outside,
And heartbeats faded away
A chapter in history closes
Taking with it the soul of a remarkable Man Utd side,
Leaving us only to ask "What if?"

:rooney

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
lijep uvod
trebalo bi malo promješat ekipu
dat scholesu malo odmora
čito sam nešto o carricku da je izfrustriran što neigra i da oče šansu da se izbori za mjest
pa neka mu je sada protiv wh-a
bilo bi vrijeme da i iroo zabije
sve u svemu trebala bit uvjerljiva pobjeda
In the lead. :kokice

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
hvala na cestitkama za uvod  :)
a sto se tice tekme veliki smo favoriti i mislim da nece biti problema pogotovo sto je west ham ove sezone jako los
rooney hitno mora proraditi i poceti lagano ulaziti u formu a 150 dana bez gola za jednog napadaca ovakve klase je zanimljiva brojka tako da je ovo idealna prilika da pocne zabijati

Offline maidencro

• Nova faca
  • *
slazem se s tim da mu je ovo dobra prilika, al jebiga lik em je bio ozljedjen em igra za englesku  :)

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
odličan uvod :google:

Offline CrvenaVrazica7

• ***SEVEN***
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • As the Reds go marching on, on, on!!!
Mislim da s ovima ne bi trebalo bit problema...
Očekujem malo više od Chicarita.
Neki samo jednom dobe sedmicu na lotu, ali nositi SEDMICU na dresu Manchester Uniteda je čast i privilegija za cijeli život!

***OUM od 16.06.2012.!!!***

Offline tomi

• Mlada nada
  • **
150 dana bez gola za jednog napadaca ovakve klase je zanimljiva brojka tako da je ovo idealna prilika da pocne zabijati

Sva sreća od tih 150 dana dobar dio otpada na ljetnu pauzu ;)
Take me home, United Road, To the place I belong, To Old Trafford,
 To see United, Take me home, United Road

Offline tuljančić

• Modrinho
  • Legenda kluba
  • part time player full time genius
Ovaj sastav bi ja izvea:
-----------vds---------------
rafael--vid---smal--------evra
valencia-carr--giggs----clever
--------berba--owen---------

Znaci stavit ofenzivnog Rafaela, Evansu dat mali odmor jer je bia uzasan proslu tekmu a Smalling je odigra lepo protiv rezervi Citya a i dobro ce nam doc jos jedan snazan iza jer ovi ce igrat sa Carltonom Coleom gore....
Scholesa odmorit i zamjenit ga sa Giggsom koji je lepo odigro obadve tekme nakon sta je uso, Carrick ovu tekmu mora igrat, bia je odlican protiv Chelskia i sad je vrime da opet dobi sansu, nema potrebe za Fletcherom u ovakvoj utakmici.....Cleverleyu dat sansu, u odlicnoj je formi a Nania se mora kaznit klupicom, Park nije najsretnije rijesenje za ovaku tekmu a Giggs je u sredini.....i gore stavit raspolozenog Berbu i Owena koji je po svemu sudeci u solidnoj formici, Pea je dobia sansu vs Fulham, ova je utakmica ka stvorena za Owena....Rooney em je bia bolestan, em je u uzasnoj formi, ja bi ga ostavia na klupi pa mu dat poslije nekih pol sata....

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
prije da ču ja zaigrat neg da če ta postava bit  xD
al ideja ti je na mjestu  :super:
In the lead. :kokice

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
ma nesmijemo riskirati sa ovom tekom jer moramo pobjediti bez ikakvih gluposti tako da nema kombiniranja sastava nego najjace u ovome trenutku jer pobjeda je najvaznija i najpotrebnija....

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
ma nesmijemo riskirati sa ovom tekom jer moramo pobjediti bez ikakvih gluposti tako da nema kombiniranja sastava nego najjace u ovome trenutku jer pobjeda je najvaznija i najpotrebnija....
:bravo