Autor Tema: #10 Zlatan Ibrahimović  (Posjeta: 5089 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fletcher24

• Prvi tim
  • sith apprentice No.17
Odg: #9 Zlatan Ibrahimović
« Odgovori #75 u: Travanj 05, 2017, 09:41 »
iskreno, mislim da bi za klub, a pogotovo za rasha i martiala dugoročno bilo bolje kad bi ibra napustio klub nakon jedne sezone. svaka čast na klasi, ali naša napadačka igra je limitirana i dosta spora s njim u igri, jer je lik trkački ne kompetentan, što je i razumljivo s obzirom na dob i umor pri ovolikom broju tekmi.
ne mogu se oteti dojmu da bi i druge špice u klubu ostvarile bolji učinak da su dobili prilika koliko je on dobio.

i stvarno se nadam da ga se neće opravdavat floskulama tipa 'on je klasa' i sl... doslovno, na svaki njegov ovosezonski gol dolazi barem jedna zapucana vrhunska prilika, spor je, trom je, nepotrebno davi loptu kad je dobije u noge, a ukoliko i odigra iz prve, obično to bude dosta daleko ili u noge protivnika, nakon čega obično slijedi mahanje rukama i protestiranje u stilu 'trebao si biti tamo gdje sam gurnio loptu'... da ne spominjem to njegovo konstantno izvačenje u sredinu, a realno - lik nema trkačke snage da se vrati u 16 na ubačaj ili povratnu. sinoć je pola prvog poluvremena lingard bio jedini crveni dres u evertonovih 16.

Offline maija21

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #76 u: Travanj 05, 2017, 12:41 »
slažem se s tobom u svemu što kažeš. spor, trom, la, la. možda bi i bolje bilo za rashforda i martiala da ga nema. ono što mene smeta je način ponašanja i vođenja kluba. znači počeli smo utjelovljavat sve one osobine koje mi se gade. postajemo arsenal i tvornica novca za glazere, postajemo shity i kupujemo igrače za 100+ (uskoro i 200+ vjerojatno) milja € umjesto da proizvedemo sve to. ajde da smo kamen ingrad pa nemamo školu juniorsku najbolju na svijetu. nogomet je u drugom planu, a nogometna igra u neznam ni sam kojem planu. ibrahimović je nažalost pokraj svih igrača ove godine pokazao da je klasa. ako govorim samo o napadu, kraj rooneyja, rashforda, martiala i neznam koga tko je igrao u napadu, on je napravio najviše. je, i igrao je najviše. koliko su ovi ostali zapucali šansi na svaki gol koji su zabili? mislim da nije problem u tome da je ibrahimović spor, star i da troši lopte, nego u tome da je on najbolji unatoč svemu tome. mi kao imamo ekipu koja ima svjetske klase, a odigramo doma sezonu za kurac. neznam što tu treba više reći.. mi smo točno tu gdje trebamo biti, nema čudotvorca koji samom pojavom skine polovici protivničkih igrača gaće na terenu. taj čovjek je u penziji. mi imamo managera koji je baš to, laje i laje, ali ne grize. veliki promet, mala zarada. kad se sjetim da je valencija najbolji bek, igrač mjeseca, kad švajštajger ne dobi 10 minuta cijelu sezonu pored jebenog felainija, nema se tu puno što pričati. valencija nije dobar bek, nego je samo jedan primjer koliko smo nisko pali u standardu. kad se sjetim nevila btj, pa pojeo ga za zajutrak. nemamo nogomet, nemamo dušu, nemamo ništa. nikad od kad pamtim nisam ovako tužan i razočaran sa situacijom u klubu. ali, it could be worse, you could be scouse. ili arsenal..
Alkoholizam nije bolest, alkoholizam je tradicija!

Offline maija21

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #77 u: Travanj 21, 2017, 07:39 »
znači ako njemu nije puklo niš nakon onog doskoka jučer, ja neznam..

Offline Goya

• Društveni kroničar
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #78 u: Travanj 21, 2017, 15:29 »
Kakvo pojacanje za pred kraj sezone i jos nada da mu nece produzit zbog tog... :kokice
Do agresije dolazi tamo di nema protoka seksualne energije!

"When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, WHAAAAT?"

Offline 1ɥɔız

• Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #79 u: Travanj 21, 2017, 20:23 »
Hvala mu na svemu :tuljaniponosna

Offline fletcher24

• Prvi tim
  • sith apprentice No.17
« Odgovori #80 u: Travanj 21, 2017, 20:55 »
neznam jel stvar umora ili nešto deseto, ali sinoć je bio preloš. zabio je najviše, ali kao da igra posve drugi klub kad on nije na terenu.

Offline Goya

• Društveni kroničar
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #81 u: Lipanj 09, 2017, 17:09 »
Fala kurcu da ga poterali :bighug
Do agresije dolazi tamo di nema protoka seksualne energije!

"When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, WHAAAAT?"

Offline Josip.

• Prvi tim
« Odgovori #82 u: Lipanj 11, 2017, 04:52 »
Henrik Larsson 2.Velika je čast šta je ovakva ikona igrala u našem klubu.
Samo anonimusi!!!

Offline maija21

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #83 u: Lipanj 11, 2017, 09:25 »
odigrao dobru sezonu, s obzirom da ima 35 godina, svaka čast. došo badava, ošo badava, hvala i doviđenja.