Autor Tema: Europski i svjetski rukomet  (Posjeta: 28446 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline denny

• Prvi tim
Odg: Europski i svjetski rukomet
« Odgovori #30 u: Siječanj 20, 2011, 16:51 »
Neki stručnjaci to možda ne shvaćaju, ali Marko je jako, jako bitan igrač za ovu reprezentaciju', ponovio je više puta prije utakmice s Danskom izbornik Slavko Goluža. Toliko je važan da će nakon cijele utakmice protiv Srbije dobiti i punu minutažu protiv Danske.  :facepalm2 :facepalm2 :facepalm2 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :maka :maka :maka :maka :maka :maka
Član privatne udruge

matija^

• Gost
« Odgovori #31 u: Siječanj 20, 2011, 16:55 »
Smajlagić, Serdarušić ili Kljajić.. neko od njih trojice mora biti sljedeći Hrv trener..
Dok god je tu Goluža igrat će takvi polovnjaci poput Kopljara i Buntića

Offline Kalafat

• Član udruge
  • Mlada nada
  • *
« Odgovori #32 u: Siječanj 20, 2011, 17:39 »
Smajlagić moj favorit on momke zna a usto bio je več Červarov pomočnik u repki.

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #33 u: Siječanj 20, 2011, 17:51 »
Smajlagić, Serdarušić ili Kljajić.. neko od njih trojice mora biti sljedeći Hrv trener..
Dok god je tu Goluža igrat će takvi polovnjaci poput Kopljara i Buntića
Ma ja iman neki osjećaj da se tu jako malo pita Goluže u nekim stvarima.

Mislim da "mora" igrat kopljar jer je ipak Zagrebov igrač, a Zagreb je Gobac, a Gobac je hrvatski rukomet.

A Buntić je u odnosu na Kopljara svjetska klasa. Ajde što oni nisu šutali, ali mi više nemamo bekova koji će dodat loptu krilu. Imamo odličnog štrleka, dobrog Zrnića, i na velikoj sceni nedokazanog Ninčevića, ali momka sa dosta talenta. "Lako" je bilo Džombi kada bi se Pero zaletio između 2. i 1. pa bi ovome podvalio loptu, i ovaj ima kut za poželit.

Tipični primjer da oni Kopljar nezna šta radi je sinoć zadnji napad. Balić fino zabode, doda je do Koplljara koji ima potencijalni prolazak, no on se zaustavlja i vraća je nazad :facepalm2 Da je išao čvrsto naprijed ili bi imao čist šut, ili otvoreno krilo, ili bi bila obrana iz prostora.

Meni je jedino krivo što ne igra Vuković koji je naš najbolji livi vanjski sigurno. Valčić je katastrofa, Lac skače ko Blanka, puca ko Carlos, ali ubija golmane i razvaljuje stative(neće više crv u one stative uć nakon njegova šuta :D ). Ja bi večeras proba igrat bez livaka, pa šta bude.
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

matija^

• Gost
« Odgovori #34 u: Siječanj 20, 2011, 17:59 »
Slažem se sve što si ti napisao,  no nije mi se dalo pisati toliki post.. :D
Danas ćemo saznati sve, volio bi da prođemo, jel stvarno obožavam rukomet, no opet ako ispadnemo nadam se da bi se konačno mogle ddogoditi neke promjene u našem rukometu..
Imamo talenta, znanja, fali samo trener koji će imati svoju autonomiju i kome nitko neće zvecati nad njegovim odlukama, a po meni za to je potreban trener sa većim imenom, i zato je moj prvi favorit Noka

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #35 u: Siječanj 20, 2011, 18:11 »
Ma ja iman neki osjećaj da se tu jako malo pita Goluže u nekim stvarima.
:super:
bio je linin pionir i ucio s njim al ne dovoljno da sam vodi repku.....
autoritet i taktika 0 bodova
kopljar se gura u igru pored duplo boljeg buntica,a moglo se probati sa oba desna pucaca ako vec lijevake nije islo....
drago ima veca muda od pola one momcadi i zna i moze potegnuti kad treba  :super:
samo se ne moze mjeriti duet pero i đžomba koji su se znali u dusu i svaka akcija je bila fantasticno uigrana kad se samo sjetim onih cepelina  :smrc
u ovoj repki nema za sada toga mozda nes na relaciji ivano-vori a ostalo je tanko i slabo.....
danas mnogo znaci mirko ako njega krene uz trud ostalih moguca je pobjeda.....
BLISTAJ U IGRI KO MOSTARSKO SUNCE,ZA TEBE KUCA HERCEG-BOSNE SRCE

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #36 u: Siječanj 20, 2011, 18:17 »
Imamo talenta, znanja, fali samo trener koji će imati svoju autonomiju i kome nitko neće zvecati nad njegovim odlukama, a po meni za to je potreban trener sa većim imenom, i zato je moj prvi favorit Noka
A ovo je bit svega :D kolko imamo talenta, pokazuju mlade generacije koje se iz godine u godinu kvalificiraju na razna prvenstva i ostavljaju veliki trag(najčešće barem dvojica u sedmorci prvenstva). Baš mi je dobar prijatelj sada u mladoj reprezentaciji koja je izborila nastup dogodine na Svjetskom u Argentini. Trebao je ići nedavno igrat za U20, ali se vjerojatno neka greška dogodila, pa je na kraju na pripreme otišlo svega 11 igrača+2 golmana, a to će u slučaju ozljede nekog igrača biti premalo.

Imamo stvarno odlične mlade igrače. Osim već ustaljenih Čupića i Štrleka, tu su Marić(Co) i Kaleb(neznam di je sada, bio u Dugom Selu) i to je stvarno odličan temelj za novu generaciju rukometaša :super:

Nažalost, u mladim generacijama ima još više utjecaja roditelja, pa me nebi iznenadilo da i ovo dosta talenta propadne.......
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #37 u: Siječanj 20, 2011, 18:29 »
Imamo stvarno odlične mlade igrače. Osim već ustaljenih Čupića i Štrleka, tu su Marić(Co) i Kaleb(neznam di je sada, bio u Dugom Selu) i to je stvarno odličan temelj za novu generaciju rukometaša :super:
imao sam priliku gledati lika igra odlicno,ovdje je bio zvjer def. najbolji igrac sto je zrinjski dao zadnjih nekoliko god. zahvaljujuci njemu vratili se u 1. ligu te god.
prije 2 god. sa mladom repkom osvojio je svjetsko prvenstvo i bio najbolji igrac turnira...
al iskreno trenutno u repki nema jos mjesta i nece imati dugo,vori je odlican pa onda musa(isto mostarac :) )pa tek on....
al otisao je u zg. sa 20 god. i velika karijera je pred njim,samo da ne dovode strance i sigurno ima sanse :super:
BLISTAJ U IGRI KO MOSTARSKO SUNCE,ZA TEBE KUCA HERCEG-BOSNE SRCE

matija^

• Gost
« Odgovori #38 u: Siječanj 20, 2011, 19:33 »
I golmani su također velik problem...
Igrao sam rukomet par godina i dobro i sam znam koliko digne ekipu kada golman skine 2-3 mrtve lopte..
Mirko nije uspio skinuti preko 15 lopti protiv Alžiraca, Rumunja i nije se uspio razbranit.. Ako želimo danas proći mora i Mirkec biti vrhunski/ili Šego.. Ako ga Goluža na vrijeme stavi a ne kao protiv Srbije..
Nemoguće je ozbiljnijeg protivnika dobit ako golman nema bar 15 obrana. A Danska će to u onom luđaku sigurno imat...

Offline Luuka

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Math rulz!!
« Odgovori #39 u: Siječanj 20, 2011, 20:39 »
Fala kurcu Šego i Buntić... nemrem onog Kopljara vidit... Lac dobro krenuo, i Štrlek mi se čini odlučan nakon onog prvog promašaja... zasad smo dobri

zich1

• Gost
« Odgovori #40 u: Siječanj 20, 2011, 21:00 »
kaj ovo maka priča sad?
 :busbyboy :busbyboy :busbyboy

Offline Titus Bramble

• Denilson Pereira Neves
  • Mlada nada
  • **
  • BOG
« Odgovori #41 u: Siječanj 20, 2011, 21:08 »
goluža konačno izvadio najveću prevaru kopljara, buntić pokazao da je klasa za njega. golmani katastrofa, ali šego ipak bolji od alilovića koji je blago rečeno katastrofa. lacković konačno igra kako zna.

@zich: dobar avatar, meni jedan od dražih naših igrača, vrhunsko krilo. :super:
.

Offline mladj

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory Glory Man united
« Odgovori #42 u: Siječanj 20, 2011, 21:28 »
da mi nemremo mušku obranu odigrati, evo gledam 10 min i gade mi se...nazad na seriju.
I'm not a man, I'm mladj!

OH EVERY SINGLE ONE OF US, WE FUCKING HATE CITY, WE FUCKING HATE CITYYYYY...!!!

Maki

• Gost
« Odgovori #43 u: Siječanj 20, 2011, 21:39 »
da mi nemremo mušku obranu odigrati, evo gledam 10 min i gade mi se...nazad na seriju.

Žig i potpis.

Offline Toni10

• Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #44 u: Siječanj 20, 2011, 21:43 »
užas............