Autor Tema: Europski i svjetski rukomet  (Posjeta: 28445 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
Odg: Europski i svjetski rukomet
« Odgovori #15 u: Siječanj 15, 2011, 13:34 »
Zar Baliću treba potvrda tamo nekog IHF-a kao dokaz vrijednosti i kvalitete???
Mislim da su mu navijači i sportska publika ipa najveće nagrade! ;)
kazem samo da je sramota od rukomentne federacije sto nije uopce nominiran.... :facepalm:
a naravno da svi znamo sto je i tko je ivano u hrvatskoj reprezentaciji,tak da druge price sa strane nisu potrebne   :super:
BLISTAJ U IGRI KO MOSTARSKO SUNCE,ZA TEBE KUCA HERCEG-BOSNE SRCE

Offline Alen

• Prvi tim
« Odgovori #16 u: Siječanj 17, 2011, 21:43 »
Mikkel Hansen  :car :car Danska  :car Kakva utakmica..poslije Francuza prvi favoriti, sigurno. Ne vidim način da ne izgubio od njih, fantastična ekipa  :super:
Old Trafford - Where amazing happens.
MUFC - It's a religion.

Berbatov: "The people of Manchester United are the judges and that is the way it should be. It is their team. I am a guest. A privileged guest."

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #17 u: Siječanj 18, 2011, 00:45 »
Neznam zašto, ali ja ih nebi stavio niti  u prva 3 favorita.

Imam neki osjećaj da će sa nastavkom turnira past i završit na mjestu koje ne zaslužuju(oko 6.)....... ali to sam samo ja :D
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Luuka

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Math rulz!!
« Odgovori #18 u: Siječanj 19, 2011, 21:59 »
Vanjska linija (osim Balića) očajna danas, i tako se nije moglo dobit. Balič i Vori jedini raspoloženi kod nas, ajde i Zrnić ok. Ne sviđa mi se kaj u zadnjih par godina sve manje igramo skroz do krila, i jako rijetko ih upošljavamo, čak i kod igrača više. Krila kaj zabiju zabiju iz kontri i penala. A oba krila su nam odlična, to bi stvarno trebali više koristit, samim time će ih i protivnik više čuvat i imat će pucači više mjesta.

Al što bi dao da je Lazarov naš... uffff Od Buntića i Kopljara niš na tom desnom vanjskom...

Offline denny

• Prvi tim
« Odgovori #19 u: Siječanj 19, 2011, 22:03 »
Vanjska linija (osim Balića) očajna danas, i tako se nije moglo dobit. Balič i Vori jedini raspoloženi kod nas, ajde i Zrnić ok. Ne sviđa mi se kaj u zadnjih par godina sve manje igramo skroz do krila, i jako rijetko ih upošljavamo, čak i kod igrača više. Krila kaj zabiju zabiju iz kontri i penala. A oba krila su nam odlična, to bi stvarno trebali više koristit, samim time će ih i protivnik više čuvat i imat će pucači više mjesta.

Al što bi dao da je Lazarov naš... uffff Od Buntića i Kopljara niš na tom desnom vanjskom...
meni je neshvatljiv potez goluže koji drži kopljara celu jebenu tekmu unutra u napadu, a i s druge strane lac i valčić, nijedan od trojice nemože dat gol, neznam zakaj neda priliku u napadu buntiću i vukoviću, vuković je bio malo unutra ali premalo, ako im neća dat sada protiv srbije kada će im dati......
Član privatne udruge

Offline mladj

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory Glory Man united
« Odgovori #20 u: Siječanj 19, 2011, 22:05 »
nisam gledao niti jednu tekmu dosada jer to do drugog kruga nema smisla, a kako vidim moglo bi se desiti da pogledam samo jednu tekmu :)
I'm not a man, I'm mladj!

OH EVERY SINGLE ONE OF US, WE FUCKING HATE CITY, WE FUCKING HATE CITYYYYY...!!!

zich1

• Gost
« Odgovori #21 u: Siječanj 19, 2011, 22:05 »
buntić mi izgleda ko da se posro pa mu neugodno zbog toga...al to sam samo ja

Offline denny

• Prvi tim
« Odgovori #22 u: Siječanj 19, 2011, 22:06 »
nisam gledao niti jednu tekmu dosada jer to do drugog kruga nema smisla, a kako vidim moglo bi se desiti da pogledam samo jednu tekmu :)
morat ćeš ih ipak pogledat 3, jer se nakon ove skupine formira još jedna skupina, pa če bit još 3 tekme za nas
Član privatne udruge

Offline denny

• Prvi tim
« Odgovori #23 u: Siječanj 19, 2011, 22:07 »
buntić mi izgleda ko da se posro pa mu neugodno zbog toga...al to sam samo ja
na temelju ćega ti to zgleda??
Član privatne udruge

zich1

• Gost
« Odgovori #24 u: Siječanj 19, 2011, 22:09 »
smeđe su mu gaće straga... :rofl :rofl :rofl

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #25 u: Siječanj 19, 2011, 22:11 »
da totalno neshvatljivo sto nije probao sa vukovicem i bunticem u napadu kad je kopljar truba......
al dobro zich kaze nekak je sve osim balica i vorio totalno sporo i neorganizirano....
pa i zadnji sut balica bio isforsiran i bez pripreme

Offline Lucijan

• der kleine Slaven Bilic
  • Rezerva
  • cool, nebitan si, fake i smaraš !
« Odgovori #26 u: Siječanj 19, 2011, 22:15 »
da totalno neshvatljivo sto nije probao sa vukovicem i bunticem u napadu kad je kopljar truba......
al dobro zich kaze nekak je sve osim balica i vorio totalno sporo i neorganizirano....
pa i zadnji sut balica bio isforsiran i bez pripreme

Zadnji udarac je trebo bit onaj Laca, al su Srbi odlično to spriječili.. ili mi se bar tako činilo, izrađeno je bilo za njega.. i onda Balić proba a jbg onako bezveze..
"When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
I told them they didn’t understand life."

Offline Titus Bramble

• Denilson Pereira Neves
  • Mlada nada
  • **
  • BOG
« Odgovori #27 u: Siječanj 19, 2011, 23:00 »
Mene samo brine kako će ova reprezentaciju funkcionirati kad ode Balić. Takvog genija će biti nemoguće nadoknaditi. Fali nam kvalitetan golman, Alilović danas primao sve. Danas najbolji Balić, Vori, Zrnić i Gojun. Samo Goluža zna zašto drži ovog balvana Kopljara u igri dok na klupi sjedi Vuković. :rolleyes
.

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #28 u: Siječanj 19, 2011, 23:30 »
Zadnji udarac je trebo bit onaj Laca, al su Srbi odlično to spriječili.. ili mi se bar tako činilo, izrađeno je bilo za njega.. i onda Balić proba a jbg onako bezveze..
pa eto opet nisu kvalitetno pripremili napad za njega ili on nije smio sutati....
i onda ivano onak pokusao a realno velika je bila udaljenost za onakav sut al eto barem je pokusao  :uziva

Offline crodevil7zd

• Picipjevčić
  • Rezerva
« Odgovori #29 u: Siječanj 20, 2011, 14:13 »
2 vanjska, Valčić i Kopljar čini mi se ukupno 4 šuta jučer. Lacković je lošije odigra nastavak, ali bar ima muda puknit za razliku od njih dvojice, a osim toga jebe ga prvo Lino, a sad i ovaj kada Valčić ima prednost pred njim i još zna da će na klupu ako promaši 2 šuta. A momak jedan od najboljih šutera u najjačoj ligi svijeta. I Vukoviću koji je odigra odlično prvenstvo dati minut i po u napadu. Buntiću ništa. Strava...

Ne daj Bože da se Balić ozlijedi ne bi više boda vidjeli.

edit: i za kraj lokal-patriotski. Jebo ga Štrlek, ako ga ne ide i ne vidi se daj šansu Ninčeviću koji je 1. strijelac svog kluba i trenutno su drugi u Njemačkoj, a ukupno je među 10 najboljih strijelaca lige... :svadjase Možda ne bi ni on vidija lopte, ali probaj malo rotirat, a ne igrat sa 7 igrača u napadu.

edit2: e da, i stvarno je uspija svih zajebat da ćemo igrat 6-0 obranu... :car

sad mi je lakše... :uziva
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2011, 14:19 od crodevil7zd »
“And I can feel one of my turns coming on. I feel cold as a razor blade, Tight as a tourniquet, Dry as a funeral drum.”