Autor Tema: Europski i svjetski rukomet  (Posjeta: 28444 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

zich1

• Gost
Europski i svjetski rukomet
« u: Lipanj 21, 2010, 21:54 »
Karol Bielecki vraća se na rukometne terene pa i nakon gubitka vida na lijevom oku koje je stradalo u 'okršaju' s Josipom Valčićem na prijateljskoj utakmici. Reprezentativac Poljske i igrač njamačkog Löwena ipak ne namjerava napustiti karijeru iako su mu specijaliti nakon dvije operacije predvidjeli da se oko ne može spasiti. Novinarima je nakon toga najavio prekid igračke karijere, ali poljski mediji sada iznose drugačiju priču:
- To je bio veliki šok, u svoj dugoj karijeri nisam imao većih ozljeda. Klub će mi zato pomoći da se ćim prije vratim na parket, a na meni je da tu pomoć što bolje iskoristim - kaže nesretni Poljak.
Klub mu je dao veliku podršku.
- Pomoći ćemo mu na sve moguće načine. Čeka ga težak put oporavka, ali Bielecki je velik borac - priopćio je ponajbolji bundesligaški klub.

nekako čisto sumnjam da će uspjet...bez pola prsta ko naš Čupić možda, ali bez oka igrati na visokom nivou...nisam baš siguran...

Offline denny

• Prvi tim
Član privatne udruge

zich1

• Gost
Odg: Europski i svjetski rukomet
« Odgovori #2 u: Srpanj 23, 2010, 15:11 »
Karol Bielecki je nakon samo šest tjedana od kad mu je Josip Valčić iskopao oko u prijateljskom ogledu, zaigrao s posebnim zaštitnim naočalama u prijateljskoj utakmici protiv regionalnog kluba Nordheim. U uvjerljivoj pobjedi Löwena briljirao je na parketu od prve minute, te ja zabio i prvi gol na utakmici. Navijači su ga pozdravili ovacijama i transparentom na kojem su mu zaželjeli sve najbolje pri povratku u rukomet.
Nakon što je shvatio da će ostati bez vida na lijevo oko nije gubio nadu i optimizam. Obećao je sebi da mora pokušati. Pokušao je i uspio. U ovom trenutku to je vjerojatno najdirljiviji povratak sportu.
Njegovu zaraznu pozitivnu energiju prenio je i naš Ivan Čupić koji je od ove sezone u tom bundesligašu. I sam je prolazio noćnu moru kad je ostao bez prsta.
- Nije ista stvar, ali i ja sam nešto slično prolazi nakon gubitka prsta. Bielecki trenira normalno, strašno je pozitivan i vjeruje u sebe - kaže za Sport plus Čupić koji je naravio velik iskorak u karijeri nakon hrvatskih, španjolskih i slovenskih klubova.
I poljska televizija došla je prenositi susret i povratak svog velikog junaka koji je na parketu proveo ukupno 30 minuta. Ipak, osjećao je fizičku slabost jer su ga iscrpile višestruke operacije i rehabilitacija.
- Nisam vidio nikakvu razliku u njegovoj igri - kazao je golman Henning Fritz za svog kolegu.
- Karol treba što više ovakvih utakmica - rekao je trener Ola Lindgren koji je bio oduševljen nastupom jednog od najboljih lijevih vanjskih na svijetu.

marić

• Gost
« Odgovori #3 u: Srpanj 23, 2010, 20:45 »
2011. u švedskoj idemo na naslov svjetskih prvaka,da više naguzimo one francuziće  :poguzi

zich1

• Gost
« Odgovori #4 u: Rujan 01, 2010, 10:47 »
Majstor ostaje majstor bez obzira na sve!

Dokazao je to ponovno poljski rukometni div Karol Bielecki. U pobjedi svog Löwena protiv Göppingena 28-26 bio je prvi strijelac s 11 golova. Nevjerojatan je to podatak s obzirom da je Bielecki ne tako davno u sudaru s Josipom Valčićem ostao bez lijevog oka. Nakon operacije liječnici su govorili da 99% više neće igrati rukomet, nikako, a kamoli onako uspješno kao do tada. No Karol je još jednom dokazao, ne da može biti jednako dobar, nego i bolji. Nevjerojatno, 11 golova u strašnoj Bundesligi. Bez oka!
Kapa dolje, majstore! :car

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #5 u: Rujan 01, 2010, 13:42 »
šta reč osim  :car :car :car :car
In the lead. :kokice

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #6 u: Rujan 03, 2010, 13:03 »
svaka čast,ali šta će mu oko kad ima šut od 110km/h

matija^

• Gost
« Odgovori #7 u: Rujan 03, 2010, 13:24 »
svaka čast,ali šta će mu oko kad ima šut od 110km/h
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Jel ti znaš uopće kako funkcioniraju naše oči? U bundesligi koja je najjača na svijetu nakon takve ozljede i mogućnost samog igranja zaslužuje jedan  :car a kamoli postizanje 11 golova  :car :car :car

Offline srela94

• Mlada nada
  • **
  • BOG I HRVATI
« Odgovori #8 u: Rujan 05, 2010, 11:57 »
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Jel ti znaš uopće kako funkcioniraju naše oči? U bundesligi koja je najjača na svijetu nakon takve ozljede i mogućnost samog igranja zaslužuje jedan  :car a kamoli postizanje 11 golova  :car :car :car
a znaš li ti uopće
 šta je zajebancija :facepalm:

Offline lopta

• Žogica ...
  • Rezerva
« Odgovori #9 u: Rujan 05, 2010, 16:19 »
Ne ,
ne
zna .
Pa
ako ti
nije problem
da
nam
objasniš .

Morao sam .  :busbyboy Imamo i haiku artiste  :rofl
I'm so cool, sometimes I wish I was someone else so I could wish I was ME!
I'm so awesome, I wish I had multiple selves, so I could hang out with ME!

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #10 u: Siječanj 14, 2011, 18:38 »
Island pobjedio Mađare 32:26. Predobro su odigrali obranu, nisam odavno  gleda nekoga da onako dobro igra obranu. Kapa do poda :super: Gustavson ima dosta obrana, Palmarson po meni igrač utakmice.
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline CrvenaVrazica7

• ***SEVEN***
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • As the Reds go marching on, on, on!!!
« Odgovori #11 u: Siječanj 14, 2011, 19:54 »
Dobro je! Pobjeda je tu. Prve tekme su nam uvijek malo lošije, ali idemo do finala! :D
Neki samo jednom dobe sedmicu na lotu, ali nositi SEDMICU na dresu Manchester Uniteda je čast i privilegija za cijeli život!

***OUM od 16.06.2012.!!!***

Offline :Maka:

• Apolonius
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Glory, glory Man United
« Odgovori #12 u: Siječanj 14, 2011, 20:13 »
Puno znoja ćemo mi morat prolit za doć do finala.

Jedina je Francuska koja se ističe kao glavni favorit, ostale reprezentacije(jeli, koje pretendiraju na prva mjesta) su izjednačene i moglo bi bit svašta.

Ja sam još uvijek impresioniran Islandom. Šteta što nemaju nešto jaču klupu. Ali prvih 7 igrača+ Palmarson su jako dobri, i ako ne bude ozljeda, mogli bi daleko.
We'll never die :panicar
Moj je Robins najbolji, njega svaka cura voli.... :moze :moze
"I went missing quite a lot.....Miss England, Miss Wales, Miss World..."- George Best :car EC7<3 Donila me roda....

Offline Red_Devil 1878

• aka Giggs_11
  • Član udruge
  • Rezerva
  • *
« Odgovori #13 u: Siječanj 14, 2011, 21:20 »
na sto bi ova repka licila beze ivana(uz veliko postovanje svih) :neznam
covijek je genijalac i doslovna kad ne igra on potpuno druga sitacija na terenu.... :super:
a IHF ga nije stavio kao najvece igrace ovog turnira  :facepalm:
tesko otvaranje al dobro bodovi su najvazniji i pobjeda  :super:
BLISTAJ U IGRI KO MOSTARSKO SUNCE,ZA TEBE KUCA HERCEG-BOSNE SRCE

Offline CrvenaVrazica7

• ***SEVEN***
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • As the Reds go marching on, on, on!!!
« Odgovori #14 u: Siječanj 15, 2011, 13:08 »
Zar Baliću treba potvrda tamo nekog IHF-a kao dokaz vrijednosti i kvalitete???
Mislim da su mu navijači i sportska publika ipa najveće nagrade! ;)
Neki samo jednom dobe sedmicu na lotu, ali nositi SEDMICU na dresu Manchester Uniteda je čast i privilegija za cijeli život!

***OUM od 16.06.2012.!!!***