Autor Tema: Sezona 2015/2016  (Posjeta: 23248 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LMutd

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
Sezona 2015/2016
« u: Lipanj 17, 2015, 02:19 »
 :manutd

Offline Joka

• Prvi tim
Odg: Sezona 2015/2016
« Odgovori #1 u: Lipanj 17, 2015, 10:14 »
Dosta lak kraj sezone, početak osrednje.

"Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the shield that guards the

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #2 u: Lipanj 17, 2015, 11:14 »
9. i 10. mjesec na prvu se čine najteži,al sve u svemu dobar raspored
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2015, 16:03 od scholes1legend »
In the lead. :kokice

Offline Cero

• Prvi tim
  • uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog
    • uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog
« Odgovori #3 u: Lipanj 17, 2015, 15:37 »
u 11 imamo wba, watford i leicester...

ak je to najteži mjesec super.  :prestraseni
uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog

zašto bi svi morali misliti isto?!

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #4 u: Lipanj 17, 2015, 16:04 »
Ne znam o čemu ti to :kokice

Offline red4life

• Prvi tim
  • Manchester is my Heaven.
« Odgovori #5 u: Lipanj 17, 2015, 16:42 »
kad igraš dobro - nema problema ni s rasporedom. ali naravno vrijedi I obratno...

Offline Joka

• Prvi tim
« Odgovori #6 u: Srpanj 27, 2015, 15:41 »
Nije bas kao prosle godine ali moze proci. Inace tip ima najbolje promo klipove

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=FAB0yewmDFg
"Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the shield that guards the

Offline scholes1legend

• Kokičar
  • Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #7 u: Kolovoz 06, 2015, 12:57 »
Neka očekivanja? Želje? S čime bi bili zadovoljni?

Ovako,po meni top 3 je must,gledam konkurenciju:
Chelsea je favorit jasno,imaju dobru ekipu,imaju Mourinha koji ako treba baci svoju mater ti pod noge ako to znači da mu nećeš zabit gol,
City je u očitom padu,vidjelo se po drugom dijelu prošle sezone,nisu se nešto pojačali,Toure je godinu stariji,ako Aguero bude ozlijeđen puno budu oni u problemu izborit top 3,
Arsenal je Arsenal,ne bi me brinuli da dovedu Messija,ne shvaćam ih ozbiljno,makar eto,pojačanje na golu,zadržali sve igrače,ali opet kažem,to je Arsenal.
Šta se nas tiče,pojačali se na poziciji koja nam je rak rana već duži niz godina,za promjenu nam to najbolji dio ekipe (pazi veza!!), fali neki normalan stoper za igrat sa Smallsom,bokovi nam izgledaju jako dobro i defanzivno u vezi izgledamo vrhunski,samo pitanje kako se budemo postavili ofenzivno,mišljenja sam da fali još jedan napadač koji sam sebi može složit priliku za gol.

Želja:title challenge,FA Cup,četvrtfinale LP
Bio bi zadovoljan sa:top 3,Miki Mouse Cup,četvrtfinale LP

Offline Goya

• Društveni kroničar
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #8 u: Kolovoz 06, 2015, 13:24 »
Top 2, po meni realno icekivat, ne tolko sto smi dobri neg sto brijem da su ostali losi...
Zelja fa cup :yes
Do agresije dolazi tamo di nema protoka seksualne energije!

"When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, WHAAAAT?"

Offline 1ɥɔız

• Član udruge
  • Legenda kluba
  • *
« Odgovori #9 u: Kolovoz 06, 2015, 13:37 »
epl i fa cup + polufinale lige prvaka

Offline tuljančić

• Modrinho
  • Legenda kluba
  • part time player full time genius
« Odgovori #10 u: Kolovoz 06, 2015, 14:00 »
Top 2, po meni realno icekivat, ne tolko sto smi dobri neg sto brijem da su ostali losi...

b1b2

ak udemo u lp nebi me cudilo da odemo dosta daleko.....

ps: naravno oboje pod uvjetom da ne potpisemo Pedra :klaun

Offline Joka

• Prvi tim
« Odgovori #11 u: Kolovoz 06, 2015, 16:36 »
Mogla bi ovo stvarno biti odlicna sezona. Transfer rok je dosta dobar samo da ne potpisemo Pedra. Malo zalosti ostaje zbog prodaja Nania Rvpa i Rafaela.. Di marie smo se rijesili hvala Bogu jos i Valdesa potjerat i :slinavac

Treba ocekivati titulu i to bi trebao biti ultimatum kornjaci na klupi jer sta je novaca potrosio o drugim trecim i cetvrtim mjestima netreba razmisljati. Filozofija se shvatila bar sto se naseg dragog kapetana tice samo da pojacanja iz zadnje 2 godine ostanu fit (Shaw i Schweini pogotovo) i na konju smo. Daj nam treble. Realno COC moze osvojit Blackpool a ako Arsenal moze 2 godinr zaredom uzeti FA mozemo mi bar jednom.

Velika ocekivanja i slutim jos veca razocarenja ali zivi bili pa vidili :-)

Offline Luuka

• Član udruge
  • Prvi tim
  • *
  • Math rulz!!
« Odgovori #12 u: Kolovoz 06, 2015, 19:23 »
Najviše se bojim napada, tu smo samo na Rooneyju, a on je imao jako malo sezona kad je zabijao dovoljno za poziciju glavne špice. Ako njega krene, i ako se još netko s klupe priključi + efikasan vezni red trebali bi biti favoriti za sve.

Na kraju bi bio zadovoljan sa borbom za titulu, osvojenim FA kupom (stvarno već dugo nismo) i barem četvrtfinale LP.

Do kraja prijelaznog roka nadam se da ćemo riješit situaciju s De Geom, barem nek se izjasni da neće potpisat novi ugovor pa da svi znamo na čemu smo. Ako ga se proda dovesti novog broja 1, npr LLorisa. Šteta kaj se nije prije krenulo ovo rješavat, mogli smo Cecha piknut kaj bi bilo jebeno.

Osim toga, očekujem još jednu špicu, možda i stopera.
Što se tiče prodaja, Valdez i Lindegaard bi trebali bit out, nadam se nekoj posudbi za nekog od klinaca i nadam se da nećemo dovest Pedra, iako to izgleda da će se desit. Radije bi da se da više minuta Januzaju, Lingardu i Pereiri.

Offline giggsy

• Prvi tim
« Odgovori #13 u: Kolovoz 06, 2015, 19:45 »
Ovisi o napadaču, ja mislim da je Rooney sposoban zabiti 20+, no zajebi ti to kada on ne može loptu uštropati, all round igra katastrofa, a nama treba upravo takav napadač više nego što nam treba neki strijelac, Benzema bi bio idealan. Općenito mislim da će van Gaal sjebati sezonu u EPLu, forsirati će Younga, eventualno Pedra itd., za LP pak mislim da bi mogli daleko, 1/4 finale recimo. On je budala, no u velikim utakmicama smo većinom igrali dosta dobro pa i odlično, općenito LvG ima dobar rekord u LP.

Offline Lubi

• Red Devil
  • Član udruge
  • Mlada nada
  • *
« Odgovori #14 u: Kolovoz 07, 2015, 00:18 »
Brži napadački nogomet, na OT pristup da pobjeda nije dovoljna, ne previše Van Gaalovih eksperimenata :)

Rezultatski da se vratimo u borbu za EPL i ja zadovoljan