Autor Tema: SP Španjolska 2013  (Posjeta: 14420 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

crveni satan

• Gost
Odg: SP Španjolska 2013
« Odgovori #60 u: Siječanj 27, 2013, 19:42 »
Ni približno zanimljiv kao košarka, ni približno glup kao vaterpolo, solidno zanimljiv, ni slučajno retardiran.

Offline Cero

• Prvi tim
  • uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog
    • uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog
« Odgovori #61 u: Siječanj 27, 2013, 19:48 »

glavno da je nogomet super
uglavno oću igrati fizički mogćnog agresivbnog

zašto bi svi morali misliti isto?!

Offline Goya

• Društveni kroničar
  • Član udruge
  • Prvi tim
  • *
« Odgovori #62 u: Siječanj 27, 2013, 19:50 »
ozbiljan rukomet igraju 4 repke, i cesto je jedna od njih domacin, i svake godine se veleslit kaj si medju tih 4, meni izgleda pomalo retardirano...

slicno mislim i za vaterpolo, jebote nasi odbijaju ligu prvaka jer je jaca nassa(jadranska liga) nego liga prvaka :rofl :rofl :rofl
Do agresije dolazi tamo di nema protoka seksualne energije!

"When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, WHAAAAT?"

Offline tuljančić

• Modrinho
  • Legenda kluba
  • part time player full time genius
« Odgovori #63 u: Siječanj 27, 2013, 19:59 »
domacin prvenstva u 90% slucaja osvaja a ako ne osvoji onda uzima medalju.....ak to nije retardirano/smijesno onda neznam sta je :friends

Offline ivan2

• Pučki pravobranitelj
  • Legenda kluba
« Odgovori #64 u: Siječanj 27, 2013, 20:02 »
ozbiljan rukomet igraju 4 repke, i cesto je jedna od njih domacin, i svake godine se veleslit kaj si medju tih 4, meni izgleda pomalo retardirano...

slicno mislim i za vaterpolo, jebote nasi odbijaju ligu prvaka jer je jaca nassa(jadranska liga) nego liga prvaka :rofl :rofl :rofl

+1

kao sto sam i ja reko bit 3. od njih cetri tri puta zaredom je lose
In the darkness before the dawn, In the swirling of the storm, When I'm rolling with the punches and hope is gone, Leave a light a light on :love Ronnie lover

http://www.youtube.com/watch?v=Ggu9d4xlTFo

crveni satan

• Gost
« Odgovori #65 u: Siječanj 27, 2013, 20:17 »
Igra ga na visokom nivou 10-12 repki, ovo je SP nema šveđana, norvežana, poljaka...4 ekipe su se zadnjih godina izdvojile, svaka može bit prvak, zašto je to manje zanimljivije od primere, calcia ili le championata, nba lige...prilično sličan broj onih koji uistinu kandidiraju za prva dva-tri mjesta mjesta. Te 4 ekipe nisu uvijek iste, mijenjaju se vremenom, nekad su švedi i švabe bili pojam, danas su drugi, a dinamika te promjene favoriziranih nije ništa rjeđa nego u nogometu. Natjecanja su svake godine, nisu organizacijski prezahtjevna pa zašto ne. Nije ni meni rukomet u top 3, ali nakon nogoša, košarke i hokeja  puno toga i ne preostaje, bejzbol? Bolesno puno gledan u USA a možeš pojest po praseta prije nego se nešto zabavno desi, a i to zabavno se zove optrčavanje. Rukomet ima svoju publiku, dinamičan je, istrčavaju se brze kontre, igra se muški u kost...

crveni satan

• Gost
« Odgovori #66 u: Siječanj 27, 2013, 20:25 »
domacin prvenstva u 90% slucaja osvaja a ako ne osvoji onda uzima medalju.....ak to nije retardirano/smijesno onda neznam sta je :friends
Istina je, postoji izraženo domaćinsko suđenje, ali ni jedan sport nije imun na kojekakve anomalije. U košarci suci isto režiraju dosta stvari, EP u Beogradu kada je Hrvatska opljačkana u tekmi protiv španjolske stvar je jakog utjecaja te zemlje u košarkaškoj asocijaciji. Euro košarka je ogledan primjer klanovskog funkcioniranja.